Record

Član
Učlanjen(a)
13.12.2011
Poruka
990
Molba dali ima program da recordira video kad gledas neki film ili seriju sa interneta da se moze recordovati ili snimati uzivo onako kako gledas..
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Molba dali ima program da recordira video kad gledas neki film ili seriju sa interneta da se moze recordovati ili snimati uzivo onako kako gledas..

Bandicam on ti je za snimanje desktopa i igara!
Skini verziju 2.4.1.903 na njoj radi krek ne ponistava ga!
Na ovim novijim radi jedno vreme pa posle ne mozes pokrenuti program sta god da mu radis jedino ponovna reinstalacija i tako u krug!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Zavisi sad i koja je namena u pitanju, gubitak u frejmovima moze da bude katastrofalan. Skoro je bila neka frka sa tipom koji je posecivao one gole zene koje igraju i skidaju se ispred kamera. I ovi sa tog sajta snime njega sa Bandicam kako drzi levu ruku u gace i posalju mu snimak. Video je bio vise nego kristalan, ..predpostavljam da su dobri Cap drajveri i brza internet veza dobitna kombinacija.
Sto se tice filma ili serije najbolje ih je skidati direktno sa sajtova fanova, ...za skidanje sa youtube recimo moze da posluzi gomila wap youtube sajtova gde birate cak i rezoluciju skidanog materijala(3gp,Mp4+bitrate).
Ko recimo ima ograniceni telefonski internet, on moze da se "zadovolji skidanjem" u 3gp(ocajni format) ili u mp3(samo zvuk).
- Internet download Manager takodje ima neke zanimljive fazone za skidanje snimaka sa raznih sajtova. Mada ako se prvo pitanje odnosi bas na zarobljavanje celog ekrana tokom gledanja filma sa okruzenjem(ekran plus text okolo), onda verovatno navedeni program igra doticnu ulogu ili neki slican njemu.
Koliko se secam ima ih par freeware...
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
14.11.2009
Poruka
17.762
Molba dali ima program da recordira video kad gledas neki film ili seriju sa interneta da se moze recordovati ili snimati uzivo onako kako gledas..
Ako koristis strimove onda snims sa VLC Player-om ovako
111.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
13.12.2011
Poruka
990
Za vlc nisam siguran kako to ide mislim da je problem u tome kad se skine sa interneta nema titlova or prevoda,,,jer nije rijesenje za cameru ali mislim da je potreban program da snimi film ili seriju uzivo je malo teze jer kad nije internet uvjek brz.onde se nemoze snimat....
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Za vlc nisam siguran kako to ide mislim da je problem u tome kad se skine sa interneta nema titlova or prevoda,,,jer nije rijesenje za cameru ali mislim da je potreban program da snimi film ili seriju uzivo je malo teze jer kad nije internet uvjek brz.onde se nemoze snimat....
Udji gore na komandu playback i kad izadje padajuci meni na samom dnu imas komandu Record.kad pustis bilo koji video ta se komanda aktivira,klikni na nju i snimice ti sve sto treba.Probaj sa neki video klipom da se uveris kako radi,a probao sam sadi dobro i prvi dobre snimke i zvuk i slika.
 
Natrag
Top