Real Madrid C.F. ~ Los Galácticos

Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
sta ce levat , zabije 52 dva gola u sezoni i jos upise 25 asistencija, dvije godine zaredom mazne zlatnu loptu . bas ko tores , dzerard , ronaldo i ostali velikani. al sta znaju oni koji ga hvale ( maradona , wenger, morati, kapelo, ferguson ). ma sta oni znaju. wacko2

dokaz finale LP protiva mancester junajteda 2:0 . ne zna barca u jednoj utakmici .wacko2
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
24.09.2009
Poruka
1
Reci mi ime igraca koji odigra svaku utakmicu na top nivou ? Utakmice sa reprezentacijom su ti nesto sasvim drugo,sta je Ronaldo ikada postigao s reprezentacijom osim onog finala koje su izgubili od Grcke ? A staviti Messija u istu recenicu s Torresom i Gerrardom je smijesno :S
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
stvarno me alzirac ponekad iznenadjujes. skoci na topic barcelone pa procitaj zadnji post sto sam stavio za messija.
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
773
stvarno me alzirac ponekad iznenadjujes. skoci na topic barcelone pa procitaj zadnji post sto sam stavio za messija.
ponekad te iznenadjujem?ooo super,ja reko uvek :D.šalu na stranu,nekad moraš da razgraničiš mesijevih 50 i nešto golova i brdo asistencija sa uklizavanjem džerarda,sa borbenošću džerarda i na kraju krajeva i sa golovima i asistencijama istog,doduše u monogo manjoj meri.poenta moje priče da ne možeš samo gledati mesijeve driblinge,golove,asistencije nego i malo šire od toga dakle koliko je koristan za ekipu.
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
ponekad te iznenadjujem?ooo super,ja reko uvek :D.šalu na stranu,nekad moraš da razgraničiš mesijevih 50 i nešto golova i brdo asistencija sa uklizavanjem džerarda,sa borbenošću džerarda i na kraju krajeva i sa golovima i asistencijama istog,doduše u monogo manjoj meri.poenta moje priče da ne možeš samo gledati mesijeve driblinge,golove,asistencije nego i malo šire od toga dakle koliko je koristan za ekipu.

ajde mi reci onda koliko je bio diego koristan ili krojf, pelea da nespominjem on je dao 1200 golova od 1280 i nesto utakmica. kako mozes poreiti dzerarda koji davao 10-ak po sezoni kad je bio u najboljoj formi i mesisija koji daje 40 - 50 u sezoni i u zadnjih pet godina nije bio u padu forme. da si spomenuo gigsa pa hajde al dzerard mu nemoze ni prismrdit.
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
773
haha,čoveče ti mene ne razumeš ali stvarno.ne poredim ih po golovima nego po ulogama na terenu,kad se mesi vratio do svog šesnesterca i uzeo protivniku loptu?kad si ga video da ukliza,da igra odbranu?on to ne radi za razliku od džerarda koji na sve to daje golove i asistira,o tome ti pričam(korisnost za ekipu)
 
Natrag
Top