Real Madrid C.F. ~ Los Galácticos

Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
[ATTENTION]
Molim navijače Barcelone da svoje strasti "zadovolje" na temi o Barceloni.
Navijač sam Manchester Uniteda i ne baljezgam po temama o drugim klubovima. A Barcelonini navijači neka pogledaju utakmicu Chelsea - Barcelona. Znaju koju mislim.
Pametnom dosta.
[/ATTENTION]
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
imamo pravo pisati u svakom topicu , kako navijaci barcelone u temi real madrid tako i navijaci real madrida u temi barcelona katalonci , i to nam postovani urednice nemozete zabraniti.
barcelonini navijaci se rado sjecaju finala lige prvaka u rimu kada je doticni mali fudbalski klub manchester united uredno nakantan sa dva razlike ( 2:0 ) . mi znamo da rane jos nisu zarasle i nadamo se da to nije razlog da nam vi poturate utakmicu chelsea - barcelona jer to nije utakmica koja se tice navijaca manchester uniteda
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
773
crysis; niko nije rekao da se ne sme pisati u suparničkim temama samo ti što si okačio ono u ovoj temi za igrača barselone nije za ovu temu,ja sam samo to napomenuo,ok pogrešno si stavio u ovu temu i nije problem.niko nije udario gvardiolu nego ga je odgurnuo kad nije dao loptu ronaldu ;)
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
imamo pravo pisati u svakom topicu , kako navijaci barcelone u temi real madrid tako i navijaci real madrida u temi barcelona katalonci , i to nam postovani urednice nemozete zabraniti.
barcelonini navijaci se rado sjecaju finala lige prvaka u rimu kada je doticni mali fudbalski klub manchester united uredno nakantan sa dva razlike ( 2:0 ) . mi znamo da rane jos nisu zarasle i nadamo se da to nije razlog da nam vi poturate utakmicu chelsea - barcelona jer to nije utakmica koja se tice navijaca manchester uniteda


1.Poštovani Krizo. Nitko nije rekao da nemaš pravo pisati. Vjeruj mi da i ja ne volim Real. Ali volim Manchester United i to mi je dovoljno. Ti i još neki ste svojom opsjednutošću Realom "zagadili" ovu temu. Prepustite ju natrag navijačima Reala, to sam zamolio.


2. Mali Manchester je do finala pošteno došao i pošteno izgubio. Ali velika Barca je došla krađom protiv Chelsea. Krađom stoljeća. To zaboravljaš namjerno. Jesi opsjednut, ali nisi glup. Znaš ti dobro kako je Barca došla do finala. Zanima me koliko je to koštalo? Ako znaš.


3. Prilažem ti snimku na kojoj se vidi koliko su istinite tvoje riječi. Udaranje "velikog sportaša" Guardiole.:D:D:D


Budući da nisi vjerodostojan sugovornik, ovu našu raspravu ovime zaključujem.

A evo i "udaranja".
Živ mi bio.


 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
crysis; niko nije rekao da se ne sme pisati u suparničkim temama samo ti što si okačio ono u ovoj temi za igrača barselone nije za ovu temu,ja sam samo to napomenuo,ok pogrešno si stavio u ovu temu i nije problem.niko nije udario gvardiolu nego ga je odgurnuo kad nije dao loptu ronaldu ;)


Molim navijače Barcelone da svoje strasti "zadovolje" na temi o Barceloni.


tebi nisam nista rekao nego eriku , a evo ti dokaz sta je ko rekao
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
Real daje Benzemu i 60 milijuna eura za Fabregasa



Prije nekoliko dana se nogometni klub Barcelona službeno očitovao oko 23-godišnjeg Cesca Fabregasa, veznjaka Arsenala i španjolske reprezentacije...



Naime, objavili su da privremeno zamrzavaju interes spram Fabregasa, nogometaša koji je dijete katalonske momčadi, ali je pravu promociju i prvi profesionalni ugovor ostvario u londonskom Arsenalu.

U međuvremenu se javio Chelsea s jakom ponudom za Fabregasa, a novi interesent je veliki suparnik Barcelone u španjolskim okvirima - madridski Real.

Naime, po pisanju madridskog dnevnika Marca Real za Fabregasa nudi 60 milijuna eura i svog napadača, Francuza Karima Benzemu. Kako piše Marca, Real još nije poslao službenu ponudu, no linija Madrid-London je otvorena, te se pregovara o mogućem transferu tijekom ljetnih dana.

Marca piše da je Fabregas prvo ime na popisu želja ''kraljevskog kluba''. No, poznato je da je Fabregas dijete Barcelone...

- Ja sam navijač Barcelone i član njezinog kluba navijača, kao i moj djed, ujak. Zavolio sam Barcelonine boje još kao dječak. Ja sam Katalonac - govorio je kapetan Arsenala prošle godine.

Po istom pitanju oglasio se i vratar Barcelone Victor Valdes..

- Ne mogu zamisliti Fabregasa u bijelom dresu Reala. Vjerujem da se on želi vratiti kući, u Barcelonu. Jako mu je dobro poznat naš sustav igre u koji bi se on odlično uklopio - veli Valdes.




Nogometni magazin
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
C. Ronaldo: Ne postoji veći klub na svijetu od Reala



Situacija za Real Madrid niti ove sezone nije obečavajuća u Primeri. Nalaze se na drugom mjestu ljestvice, ali imaju čak sedam bodova manje od vodeće Barcelone...




I dok sve očitije padaju u borbi u nacionalnom prvenstvu, Real ima još dobre šanse u domaćem Kupu kralja, te u Ligi prvaka. U Kupu kralja igraju finale protiv Barcelone, dok ih u Ligi prvaka čekaju dvije utakmice protiv francuskog Lyona u osmini finala. Inače, u istoj fazi tog natjecanja prošle je sezone Lyon izbacio Real.

I ove je sezone glavni motor Realove igre Portugalac Cristiano Ronaldo koji je tijekom dosadašnjeg trajanja Primere postigao 24 pogotka.

- Ne postoji veći klub od Reala na svijetu. Impresivan je u svakom pogledu, a ja uživam biti dio svega toga - rekao je Ronaldo u razgovoru za radio-postaju Cadena Ser i nastavio:

- Često se susrećem s kritikama na svoj račun da previše soliram u igri. Ja na takav način nikako ne bi komentirao svoj nogomet. Na travnjak baš svaki put izlazim da napravim sve što je u mojoj mogućnosti da klubu bude bolje. Nekada sam završavam akcije, nekada ne i to je cijela filozofija.

Ronaldo je nastavio:

- Kad bih vam pokazao svoje noge vidjeli bi koliko trpim udaraca od suparnika. Kažu da prečesto prigovaram sucu, ali to je isključivo zbog vlastite zaštite. Uvjeravam vas, imam razloga se buniti, jer ionako nikada nisam bio nogometaš koji vraća na terenu. Neću tražiti osvetu prekršajem.



nogometni magazin
 
Natrag
Top