Real Madrid C.F. ~ Los Galácticos

Član
Učlanjen(a)
24.01.2011
Poruka
33
gool2.jpg


Sevilli nije priznat čist gol? Još jednom suci pomilovali kraljevski klub ili? :)
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679

Pandiani: 'Bahati Ronaldo treba biti svjestan odakle je došao'

Peško je reći tko je nepopularniji u Španjolskoj - Cristiano Ronaldo ili trener Reala Jose Mourinho. Posljednji koji je javno Ronalda proglasio bahatim i arogantnim je napadač Osasune Walter Pandiani.


Cristiano Ronaldo očito je ostavio vrlo loš dojam na urugvajskog napadača u nedjeljnom šokantnom 1:0 porazu Madriđana kod slabašne Osasune. Pandiani je nakon utakmice izgovorio svašta na račun portugalske zvijezde.

"Ono što Ronaldo treba napraviti je učiti od najboljeg nogometaša svijeta - a to je Messi. Trebao bi naučiti kako se dribla, kako se igra, a kako ostavlja tog arogantnog i bahatog stava koji ga krasi. Ronaldo mora biti svjestan odakle je došao i pokazati puno više poniznosti. Kad on osvoji Superkup i Kup kralja što sam ja osvojio otkad sam u Španjolskoj, onda mi može doći i pričati sa mnom", izjavio je beskompromisni Pandiani za marcu i na kraju uputio otrovnu strelicu cijeloj momčadi iz Reala.

"U Madridu bi se trebali zapitati zašto Barceloni pljeskaju, a zašto Realu fućkaju gdje god dođe".






Izvor. nogometni-magazin.com
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
vidite ponasanje kristine dok ostali zaradjuju hljeb svoj svagdasnji.




59378013.jpg
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
Niko nije spomenuo ni osporio njegovo znanje ili neznanje nego ponasanje na terenu. pogledaj mesijevo ponasanje i ronaldovo pa ce ti biti jasno kolika je ko velicina.
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
773
ok,o ukusima ne treba raspravljati.po meni je ronaldo bolji i to je to.i gore si trebao napisati da je bio faul nad ronaldom i da je zato stao ;),ovo na slici što se vidi.
 
Natrag
Top