Razumeti evoluciju

Član
Učlanjen(a)
08.09.2010
Poruka
242
Слијепци, када већ нисте у стању да гледате и препознајете стања и збивања око себе, покушајте бар да завирите у себе... отвориће вам се.



 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
Ovaj Kremo veruje da ljudi postoje na zemlji vec 30 do 40 miliona godina, i izjavio je da je odlucio da posveti svoj zivot bogu Krisni, a pojavljivao se i u ancient aliensima, dovoljno receno. Nego zasto opste kacis ovo kad sam ti okacio slucajeve posmatrane evolucije?
 
Član
Učlanjen(a)
08.09.2010
Poruka
242
Ovaj Kremo veruje da ljudi postoje na zemlji vec 30 do 40 miliona godina, i izjavio je da je odlucio da posveti svoj zivot bogu Krisni, a pojavljivao se i u ancient aliensima, dovoljno receno. Nego zasto opste kacis ovo kad sam ti okacio slucajeve posmatrane evolucije?

Чуј, ти си окачио. Окачио си хрпу глупости.

Кућни миш са Фарских острва!? Еволуирао у 250 година!?

И мој комшија је могао да на тај начин направи "научни рад" посматрајући свог добермана. Прве године пас је живио углавном у кући и тако презимио своју прву зиму у животу. На прољеће комшија му направи штенару у дворишту и сљедеће зиме пас презими напољу.
Десила се зачуђујућа "еволутивна" промјена у само пар мјесеци. Умјесто 3 центиметра колика је била дужина длаке када је пас презимио у кући, истјеран да наредну зиму проведе у дворишту, наједном му је длака постала дужа за 60% и погушћала се.
Часна пионирска, комшија пратио ову "еволуцију"... ја био свједок. :)
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
Dupliranje hromozoma i radjanje nove vrste u samo jednoj generaciji, i rest my case;)
 
Član
Učlanjen(a)
08.09.2010
Poruka
242
Dupliranje hromozoma i radjanje nove vrste u samo jednoj generaciji, i rest my case;)

Прије ће бит' да је ГМ наука у случају ноћурка (Primrose), умијешала своје погане прсте. Познати фалсификатори. Када би то уистину било тако, за десетак година би можда могли очекивати "еволуцију" неке од животиња у Годзилу. Нпр. Другосрбијанац еволуирао у Кинг-Конга. :D

А сада је доста навлачења да би се постовало у твојој теми. Ниси био убједљив, жао ми је.
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
Stvarno mi je zao onda, bolje od posmatrane evolucije ne moze, ako to nije dovoljno onda nista nije :)
 
Natrag
Top