Rat na forumu o religiji! (zavere, spamovanja, trolovanja, prijavljivanja, borbe nepostenim sredstvima)

Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Malecki pa ti stvarno sam sebe zakopavas sa ovim sto postavljas ovde. Ne vidis koliko ti je ispran mozak.

I? Šta to dokazuje? Kome dokazuje? Da je tebi navodno ispran mozak? Ili je to bilo upućemo Miretu. Jer ti nikako ne možeš biti malecki, to nikako. ti si "veliki", jer slediš "biblijsku nauku" kojom si posvećen kako te je sledbenik "malog" svetla "produhovio" na način sličan onom kako je "malo svetlo" posvećeno. No, badava te je "posvećivao". U tebi dalje čuči komunista, onaj koji ne priznaje ičiji sud osim suda svoje "partije". Menjao si samo crvenu knjižicu za Evanđelistar, a onda te je ovaj "posvetio" pa si Evanđelistar menjao za člansku kartu korporacije White and Co.LTD.

Uzeo bi ti i zelenu kartu pred dva svedoka, ista su vam verovanja, iste navike, nego se bojiš da zaista ne postaneš "malecki" u fizičkom smislu, jer hećima ima različitih, a nemaju svi lahku ruku.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Šta to dokazuje? Kome dokazuje? Da je tebi navodno ispran mozak?

Nije kome nego kakav je onaj koji to priča.

To su Miretove riječi.
Uzeo bi ti i zelenu kartu pred dva svedoka,

Dokazao sam da su to njegove riječi.

ista su vam verovanja, iste navike,

Netačno. Opet pričaš šuplju priču bez dokaza. Nijedno konkretno učenje nisi naveo.

Samo lupaš bezveze.

nego se bojiš da zaista ne postaneš "malecki" u fizičkom smislu, jer hećima ima različitih, a nemaju svi lahku ruku.

Ajde jesi se ispraznio mentalno?
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Jehoshua se pise na nekom drugom jeziku i to ime znaci onaj koji se uzda u Jehovu.

Aha, otac mu se navodno zove Jehova, a on se zove Isus. Kao i kod zamotanih koje ovde uzalud tražiš misleći naivno da ćeš ih ubediti da Raselovci navodno bolje poznaju boga (malim slovom jer to što i vi i oni ispovedate nije Bog) od njih. Arapski jezik kod njih navodno nema glas Y, pa se Yeshua odjednom pretvorio u Issa. A još su arapski i hebrejski srodni jezici. Kao kada bi se jedno te isto ime različito pisali u Ruskom i Srpskom.... Sama ta činjenica je dovoljna da i vas i muhamedance okarakteriše kao neznalice.

Uzgred, Yashua, Yahoshua, ne značl onaj koji se uzda u "Jehovu" (ko je Jehova?) nego Onaj koji Jeste spašava. Doslovno spasitelj.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Aha, otac mu se navodno zove Jehova, a on se zove Isus. Kao i kod zamotanih koje ovde uzalud tražiš misleći naivno da ćeš ih ubediti da Raselovci navodno bolje poznaju boga (malim slovom jer to što i vi i oni ispovedate nije Bog) od njih. Arapski jezik kod njih navodno nema glas Y, pa se Yeshua odjednom pretvorio u Issa. A još su arapski i hebrejski srodni jezici. Kao kada bi se jedno te isto ime različito pisali u Ruskom i Srpskom.... Sama ta činjenica je dovoljna da i vas i muhamedance okarakteriše kao neznalice.

Uzgred, Yashua, Yahoshua, ne značl onaj koji se uzda u "Jehovu" (ko je Jehova?) nego Onaj koji Jeste spašava. Doslovno spasitelj.

Pile moje malecko,
pa barem vi katolici imate prevod Biblije Stvarnost,tamo se barem pise Jahve.
nisi li citao taj hrvatski prevod Biblije?
Da koristis barem taj hrvatski prevod ili hrvatsko grcki recnik pa da kazem pevac krelac,al ti ni to ne znas ,pa si pilence.
Pogledaj malo Stvarnost prevod i grcko-hrvatski recnik,ili uzmi program Bible Works.
Nego otkud ta tvoja tolika nadmenost i mrznja prema nama Srbima?
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Dugo te nema pase vratiš , i odma donosiš pogrešan zaključak da Sone mrzi Srbe , zato nedonosi take brzoplete zaključke , gnusne laži ,i neistine

Molim? Ja mrzim Srbe????? Zato što ne podnosim Mileritski otpad i na svakom mestu ga razotkrivam, ja mrzim Srbe???

Jesam li se ja kao Katolik ismevao nesreći na Kosovu? Da li sam govorio da mi je drago što zamotani (a albanci su većinom te "vere") ruše crkve i manastire? Jesam li ja govorio da im tako treba jer ne slede Bibliju?? Nisam.

Hvala ti sestro što si mu rekla, ali čini mi se da i slap, i adrian, i servius, i mire i ja govorimo gluvima, pokazujemo slepima.
 
Natrag
Top