Raskol i jedna, sveta, saborna i apostolska Crkva

Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Desetke puta sam tražio i od tebe i od Marka da navedete samo jednu moju laž. Ni jedan od vas dvojice tu moju laž još nije iznio.



Prestani se kajati. Ellen White je učila kako kajanje za grijehe uzrokuje psihičke bolesti.

I jesu li izneli dokaze da si lagao? Naravno da nisu, jer optužbe koje iznose služe samo jednom, a to je da zavaraju sebe i one druge kojima bi da se predstave kao nosioci istine. No to smo već apsolvirali.

Što se tiče Laodikejinog kajanja, ne radi se o nikakvom kajanju, jer ako je ono što tvrdi da jeste, kajati se ne sme. Sa druge strane zašto bi se kajao što je nekoga čiji su načini pogrešni ukorio? Imao sam prilike da vidim i tvoje i postove navodno ukorenog, i nisam mogao da primetim da su tvoji postovi imalo slični, ili čak gori od njegovih. Sve što ti činiš je da na njihove optužbe odgovoraš iznošenjem stvari koje im i te kako ne idu u prilog i u osnovi ruše stubove na kojima počiva njihova "moralnost" i deljenje lekcija svima ostalima.

Niti si prvi, niti poslednji koji to čini. Tako im rade i Evangelici, koji ne čase časa da im njihovo pozivanje na "BIbliju" sruše kao kulu od karata.
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Desetke puta sam tražio i od tebe i od Marka da navedete samo jednu moju laž. Ni jedan od vas dvojice tu moju laž još nije iznio.

Opet laz i to svesna, jer sam u svakom u svakom mom odgovoru na tvoje komentare ponavljao "EVO JOS JEDNE LAZI"

Dakle, ti u svakom komentaru izreknes bar po jednu laz, a eventualno i vise od jedne.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Jesi, jesi, to si ponavljao, samo nikada nisi dokazao da sam nešto lažno iznio.

Nikada ni jedan adventista nije dokazao svoje optužbe. Nikada.

One naime i nemaju namenu da budu argument, nego da zavaraju tužiteljevu (savest), zaštite "veru" i ućutkaju optuženog, tačnije da ga pred neobaveštenim učine osobom kojoj nije za verovati.


Sve što adventisti znaju je da kada se god iznesu argumenti koji im ne idu u prilog, vrište laž, laž, onda počinju da kunu, pa prelaze na deljenje epiteta i konačno onoga koji iznosi argumente nazovu sotonom.

Da nije žalosno, bilo bi smešno.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Jesi, jesi, to si ponavljao, samo nikada nisi dokazao da sam nešto lažno iznio.

Zar bi ti prihvatio taj dokaz?

, nego da zavaraju tužiteljevu (savest),

opet naš arg. uzimaš. Pa zavaravanje savjesti je kod vas klanjanjem ikonama i kipovima.


zaštite "veru" i ućutkaju optuženog,
A vi to imali sa lomačama.

Sve što adventisti znaju je da kada se god iznesu argumenti koji im ne idu u prilog, vrište laž, laž, onda počinju da kunu, pa prelaze na deljenje epiteta i konačno onoga koji iznosi argumente nazovu sotonom.

takvi su vam arg. da sam ih ja kopirao.
 
Natrag
Top