Rapidshare bez cekanja

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
boki ja imam windows 7 na srpski pa se ne mogu bas snadjem to sto si prikazao ako bi pokazao kako se radi na windows 7

obidji malo ovu temu i vidi kako se cekira talnet opcija u windows 7 u kontrol panelu posto je ona po defaultu ugasena.....a zatim samo isprati slike iz posta 163 ove teme i nista drugo ti i nije vazno .......radice bez greske.....
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
boki ja nemogu da nedjem svoj ruter na onom spisku ruter je huawei hg520c

Nemoras ga ni traziti....

IP je 192.168.1.1

User*telekom
Pasword*telekom

Postupi ,isprati slike kao u postu 163 ove teme i napravi sam skriptu za rekonekciju tvog rutera....i to je to...
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
brate boki gde da nadjem run na windows 7

Nemam win 7 ali ,Ukucaj u trazilicu Run....i pojavice se......najjednostavnije resenje.....

windows-7-start-menu.png
 
Član
Učlanjen(a)
26.06.2010
Poruka
28
Hvala Bokiju mada sam se napatio PRAVO oko instalacije na win7 uh uh... pravljenje skripte itd. Nisam nekakav expert, a ni levat, ali sam uspio i na XP-u (2 računara umrežena) i na win 7 (6 računara umreženo).
Još jednom hvala bokiju jer sam na osnovu njegovih tutorijala mnogo naučio.
Forum je najjači 100%.
:yea::yea::yea:
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2010
Poruka
4
Zdravo Boki druze stari,ne mogu ti poslati poruku privatnu,moram ovako.Pokusavao sam svasta,kako bih odradio rapid bez cekanja.Nikako ne mogu skriptu da nabudzim,nece sama da resetuje ruter.Sva uputstva sam pratio.Kad manuelno resetujem,sve je ok.Dobijem drugu IP adresu.Hoces molim te da se povezemo preko teamviewer-a,pa da ti pokusas?
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Zdravo Boki druze stari,ne mogu ti poslati poruku privatnu,moram ovako.Pokusavao sam svasta,kako bih odradio rapid bez cekanja.Nikako ne mogu skriptu da nabudzim,nece sama da resetuje ruter.Sva uputstva sam pratio.Kad manuelno resetujem,sve je ok.Dobijem drugu IP adresu.Hoces molim te da se povezemo preko teamviewer-a,pa da ti pokusas?

verovatno ti nije cekirana autorekonekcija.......kada je cekiras radice........ako je sve ostalo lepo podeseno...


JDownloader_autoreconnect.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
11.05.2010
Poruka
1
boki i ja imam problem ispratio sam ceo tutorijal napravio rekonekciju uradio skriptu za svoj pireli ruter probao da runo rekonektujem i izbaci mi svaki put reconnection failed sta da radim da instaliram teamwiever pada vidia o cemu se radi
 
Natrag
Top