Rapidshare bez cekanja

Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
8
Kada skidam sa rapida sa jdownloader-om pravi mi pauzu na svakih 1 megabajt po otprilike 7-8 sekundi,tako da mi fajl od 1gb skida otprilike koliko bi i 2 gb da normalno radi.
moze pomoc.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Kada skidam sa rapida sa jdownloader-om pravi mi pauzu na svakih 1 megabajt po otprilike 7-8 sekundi,tako da mi fajl od 1gb skida otprilike koliko bi i 2 gb da normalno radi.
moze pomoc.

Preopterecen server i to se obicno desava u toku popodneva i uvece.......Pokusaj od 12- 1 nocu i pre podne pa javi dali tada postize punu brzinu koja ti je dozvoljena......
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
8
Probao i navece,ujutru,popodne i nije problem u brzini,vec u tim prekidima posle svakog skinutog megabajta.
Pokusao sam i sa novom instalacijom jdownloadera i sa resetovanjem rutera,ali nije pomoglo.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
24.09.2009
Poruka
0
Evo i gotove skripte za sve one koji imaju HG 520 i. Treba samo obrisati staru skriptu i kopirati prilozenu skriptu, na mestu obelezenom brojem 21 sa temom ,,usnimavanje skripte za ruter,, koju je postavio boky71. Kod mene radi na win7 besprekorno.

<CryptLoad>
<Router name="Huawei Echolife HG520i" />
<Command method="Auth" action="" />
<Command method="GET" action="menu_status.html" />
<Command method="GET" action="menu_status.html" />
<Command method="GET" action="rpServiceStatus.html" />
<Command method="POST" action="Forms/rpServiceStatus_1">
<Parameter name="Connect_DialHidden" value="0" />
<Parameter name="Connect_DialFlag" value="1" />
<Parameter name="Connect_Flag" value="1" />
</Command>
<Command method="GET" action="rpDisConnecting.html" />
<Command method="GET" action="rpServiceStatus.html" />
<Command method="POST" action="Forms/rpServiceStatus_1">
<Parameter name="Connect_DialHidden" value="0" />
<Parameter name="Connect_DialFlag" value="1" />
<Parameter name="Connect_Flag" value="2" />
</Command>
<Command method="GET" action="rpConnecting.html" />
<Command method="GET" action="rpServiceStatus.html" />
</CryptLoad>
 
Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
3
Nesrecni sam vlasnik EchoLife HG520b i nikako da ga podesim pod JDownloaderom da se resetuje.
Razmisljam da preko LPT-a ili COM-a zakacim kakv rele pa da tako resetujem ovo sokocalo ;)
Ima li nade da se rijesim bijede ili da se latim nekih prefinjenijih metoda - poput macole od dva'es' kila?
Poz
JaMi
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Nesrecni sam vlasnik EchoLife HG520b i nikako da ga podesim pod JDownloaderom da se resetuje.
Razmisljam da preko LPT-a ili COM-a zakacim kakv rele pa da tako resetujem ovo sokocalo ;)
Ima li nade da se rijesim bijede ili da se latim nekih prefinjenijih metoda - poput macole od dva'es' kila?
Poz
JaMi

prati samo slike u postu 163 ove teme......

http://serbianforum.org/tutorijali/32664-rapidshare-bez-cekanja-17.html

i podesices ga bez problema......
 
Član
Učlanjen(a)
18.11.2009
Poruka
5
Nisam uspeo da saznam tip rutera, jer kads unesem IP u address bar, ne dogodi se nista! Probao sam i u CHROM-u i u MOZILLA.
Jel' postoji neki drugi nacin?
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Nisam uspeo da saznam tip rutera, jer kads unesem IP u address bar, ne dogodi se nista! Probao sam i u CHROM-u i u MOZILLA.
Jel' postoji neki drugi nacin?

Nerazumem.....mislis da nisi saznao IP adresu rutera da mu udjes u postavke te koristio mozillu.......Model rutera vidi na samom ruteru...i reci koji da mu nadjemo IP......
 
Natrag
Top