Rapidshare bez cekanja

Član
Učlanjen(a)
01.09.2010
Poruka
4
jDownloader - program za skidanje sa RS-MU

jDownloader - program za skidanje sa Rapidshare.com ili Megaupload.com
jdownload-09.png

jdownloader-092.png

Ako često skidate sa rapidshare-a ovo je pravi program za vas. Jdownloader je program koji pojednostavljuje skidanje fajlova sa rapidshare.com, megaupload.com i njima sličnih sajtova, i to ne samo za Premium već i za obične korisnike. Podržava skidanje više različitih fajlova odjednom, automatsko otpakivanje i jos mnogo toga. Sve što je potrebno je da ubacite linkove ka fajlovima koje želite da skinete i JDownloader će sam odraditi posao za vas.

Vise informacija:

JDownloader.org - Official Homepage

Download stabilne verzije (zvanični sajt):

JDownloader.org - Official Homepage
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2010
Poruka
4
Restartovanje konekcije za jDownloader (za brze skidanje sa rapidshare)
1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

8.png

9.png

Mozes u ovom momentu i rucno da restartujes router. Iskljuci - ukljuci. Dugme sa zadnje strane, i kada se ponovo ukljuci sledi:
10.png

11.png

12.png

13.png


reci su suvisne! :)
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
To je nacin koji sam opisao na samom pocetku ove teme i to

Kreiranje skripte za vas ruter pomocu JDownloadera......

Odlicno jeste odradjeno jedino se ne slazem da nisu potrebne reci jer neka objasnjenja moraju postojati pogotovu za pocetnike i parametre za ulazak u svoj ruter jer se razlikuju od rutera do rutera........

Pokusacu ja isto to odraditi jos jednom ali sa minimalnim objasnjenjem.......

1.VAZI SAMO ZA ONE KOJI IMAJU DINAMICKU IP ADRESU (PROMENJIVU)

2. PARAMETRI KOJI SE UPISUJU U JDOWNLOADER ZA ULAZAK U VAS RUTER (broj 4 na slici) SE RAZLIKUJU OD RUTERA DO RUTERA ......
.evo nekih najrasprostranjenijih za ovo podrucje......

Huawei MT882

Username * admin
Pasword* admin
Ako je ruter povezan za racunar USB kablom onda mu je IP * 192.168.1.2
Ako je ruter povezan sa racunarom LAN kablom onda mu je IP* 192.168.1.1

EchoLife HG510

Username * telekom
Pasword* telekom
IP adresa rutera* 192.168.1.1

EchoLife HG520s

Username * telekom
Pasword* telekom
IP adresa rutera* 192.168.1.1



NAPOMENA* Postoji opcija obijanja rutera i menjanja njegovog usera i pasworda i to je opisano na samom pocetku teme.........

Idemo redom...

000tz.jpg


001tt.jpg


Zatim upisujete Username i Pasword za vas ruter koji morate unapred znati a koji se razlikuje od rutera do rutera.......Upisuje se isti onaj koji ste upisali i u program JDownloader......

002qx.jpg


003em.jpg


Zatim se stiklira Defaultni reboot jer se malo razlikuje ovaj deo recimo kod HG520s........

004rg.jpg


Sacekate minut dva dok vam se ne javi prozor kao na slici.......posto ste rebootovali predhodno ruter i izgubili net konekciju........

005hg.jpg


006qlv.jpg


Videcete IP adresu pre rekonekcije........

007jf.jpg


Videcete novu IP adresu kao znak da je dobro odradjena skripta.........Smajli ce vam vec sve reci i nasmejati se.....I nemojte zaboraviti u gornjem meniju da stiklirate prozor za Auto rekonekciju rutera posle svakog skinutog parta......


008vp.jpg

 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Kreiranje skripte za vas ruter pomocu JDownloadera......u pff....


:download:

[raw]<iframe src="https://skydrive.live.com/embed?cid=37BC32D29066020F&resid=37BC32D29066020F!756&authkey=AMlHmPsx2ktpnCQ" width="98" height="120" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>[/raw]
 
Član
Učlanjen(a)
23.11.2009
Poruka
33
Imam problem sa JDownloader-om kada ubacim likove i kliknem da poce skidanje izbaci mi da ne prepoznaje moj cookie (kolacic), prijavi se dole ili kupi premium nalog. U lijevom donjem uglu stoji enable premium usage globally ali to bilo strihirano ili ne isto mi izbacuje na ne prepoznaje cookie
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Imam problem sa JDownloader-om kada ubacim likove i kliknem da poce skidanje izbaci mi da ne prepoznaje moj cookie (kolacic), prijavi se dole ili kupi premium nalog. U lijevom donjem uglu stoji enable premium usage globally ali to bilo strihirano ili ne isto mi izbacuje na ne prepoznaje cookie

Malo mi je ovo nejasno......ako imas premium nalog jednostavno ga i ubaci u program (user i pasword) ....te gledaj da ti uvek bude cekiran....broj 5

63426932.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
23.11.2009
Poruka
33
Nemam premijum nalog. Sada to funkcionise, ali ne mijenja adresu poslije skinutog fajla. Kada iden na provjeru preko Change IP tada promijeni ali prilikom skidanja fajlova nece. Neznam je li onaj IP Changer fajl isti za JDownloader i za CryptLoad
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Naravno da jeste isti......za svaki program jer on nema veze sa njim vec sluzi da posalje ruteru komandu da izvrsi rekonekciju......Ako si dobro napravio precicu iz programa ka IPchanger fajlu pogledaj dali si cekirao autorekonekciju.....

23124535.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
23.11.2009
Poruka
33
Evo sada radi uredno, upitanju je bila autorekonekcija kada sam je zakacio radi tj. mijenja IPadresu. hvala puno
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
73
Boki care hvala ti na svom trudu na ovom forumu stvarno si PRO,i ponajvise ti hvala za podforum Tutorijali gde se mnogo trudis..Jos jednom veliko Hvala..
 
Natrag
Top