Rapidshare bez cekanja

Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
8
Ma nemoze nista..on se samo resetuje ,evo moj pune dve-tri godine resetovan milion puta i nista mu ne fali.......radi bez greske...
Ako imam podesene postavke u ruteru ,konkretno u virtua serveru(card sharing,torrent...),hoće li mi se te postavke poremetiti?
Ruter je SmartAX MT882.
Hvala.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ako imam podesene postavke u ruteru ,konkretno u virtua serveru(card sharing,torrent...),hoće li mi se te postavke poremetiti?
Ruter je SmartAX MT882.
Hvala.


Za card sering imas otvoren verovatno port 21 (TPC) ......i DNS server......takodje za torent cinimi se port 80......resetovanjem rutera nikako se ne menjaju postavke portova vec samo ip adresa konekcije na net......A DNS postavis da automatski uzima adresu....Ja sam imao Card shering na Dreamboxu DM500 istovremeno sa IP changerom menjao ip bez problema......
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
8
Jel moze neki drugi link za JDownloader,jer Rapid nesto zeza.
 
Član
Učlanjen(a)
24.11.2009
Poruka
1
Ja i dva ortaka korisitimo bezicni internet. Antena je zakacena za router na kojem je i komp. jednog od ortaka. Drugi ortak i ja smo povezani na router preko AP-a (svako ima svoj AP i na njemu po jedan racunar. Sve to manje vise lepo radi,osim rapid share-a koji veoma retko dozvoli da nesto skinem. Pitam se ima li smisla da instaliram Jdownloader i probam sve ovo, s'obziorm na toliki broj router-a, AP-ova, bezicne veze itd?
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ti mozes instalirati.........ali nece biti to to.....jer ces resetovati stalno ruter i ometati druge koji koriste isti......Zamisli situaciju....ti pocnes skidati preko rapida a kolega koji recimo skida sa megauploada i taman pri kraju a ti mu resetujes ruter zato sto tvoj part zavrsio i trebas preci na drugi......:D
 
Član
Učlanjen(a)
21.10.2009
Poruka
205
Pre neki dan proverio za Megaupload, do sad nisam obraćao pažnju.
Dozvoljava 2GB skidanja u cugu (skidao sam 4 fajla od po 500MB) uz čekanje
od 45 sekundi između fajlova.
Nakon 2GB, čekaš oko 2 sata, i sledeća granica je na 5GB, pa opet oko 2 sata.
Dalje mi nije trebalo.

Zato sam od tada prestao da tražim išta na Rapid-u!!
 
Natrag
Top