RapidShare AG su ustvari lopovska firma...

Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
skidas 3 fajla odjednom i oni raspodijele punu brzinu na 3 , stavi da ti skida jedan po jedan pa ces onda vidjeti kolika je brzina. ja inace i kod dowloada i kod uploada stavljam da odradjuje jedan po jedan. i sve zavisi kolika je brzina tvog downloada tj koliko ti pusta provajder.



ps. i nemoj u donjem desnom cosku j dowloadera da namjestas brzinu, ostavi na nuli, to je unlimited i stavi jos u prozoru najvise uspostavljenih veza da bude jedno 5
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
24.01.2010
Poruka
27
Brate imam in MU i na RS premiume i ovakvo nesto nikad nisam video a uploudovo sam preko 200 GB......
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
neznam sta da kazem na ono gore o ukidanju akaunta, sve mirise na pishing. danas otvorim mejl i dobijam poruku od navodno rapida ( sve isto ) da mi mjenja login i pasvord, a sto bi to radio kad mi premium vazi jos cetri dana. sa postojecim log. i pas. evo trenutno skidam i uploadam u isto vrijeme bez problema. sto je najgore poruka ne dolazi na mejl koji sam dao rapidu nego na drugi. jos da nadodam za sve koji hoce ili su tek uplatili premium da zakljucaju sekuriti lok u premium zoni i da ga nikad ne otkljucavaju i nedajte nikome login i pas. svaki sumnjivi mejl odmah brisite. rapid vam nece nista mjenjati ako to vi necete npr. otkljucate sekuriti lok i kad ga opet zakljucate rapid ce vam poslati novu sifru za otkljucavanje.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.08.2009
Poruka
0
Hotfile je najbolji! Ne znam zasto se rapidshare toliko potencira. Kao da su jedini. Svi su bolji i posteniji od njih.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2010
Poruka
119
rapidshare nije prevara , i ja bi se slozio, ima tone i tone TB warez fajlova na rapidu pa ih ne brisu , mada postao je losiji u zadnje vreme.


to sto se tebi desilo moze biti da te neko prijavio zbog piraterije , i oni proverili i ukinuli ti premium zato sto si prekrsio njihove uslove , tako da su oni sa punim pravom to uradili .

ako postavljas fajlove sa skracenim imenom i passwordom mozda nebi mogli tako lako da provere sta imas ustavari . znaci ako milion ljudi uploaduje warez i svi linkovi rade po godinu dana i vise, a tebi ukinu premijum zbog toga moze biti da te je neko prijavio.

rapidshare je dobar server idalje , ali ima mnogo boljih , koji cak isplacuju pare , a ne samo premijum.


ali kako sam cuo da premium clanovima brisu neaktivne fajlove to je sramota, ne isplati se onda placati kod njih , jer full brzinu retko ko moze postici , placati dnevni traffic je smesno , reconnect moze vise poskidati u toku dana ..

ja sam davno batalio rapid , presao na freakshare , sasvim pristojan sajt za premijum clanove koji nuti 3TB storage fajlova koji se ne brisu, i 1.5TB za free clanove. ima ostalih pogodnosti , jedina mana mu je mala brzina , ali pisao sam administaraciji i kazu da ce vrlo uskoro biti server unapredjen i brzina biti znatno veca . ko zeli moze da proba

FreakShare - Easy One-Click File Hosting
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2010
Poruka
25
Imam dvije godinu kod Rapischare premium i nikad nisam imao problema sa njima.
Kod njih je ogromna kolicina nelegalnog softvera, pa me cudi da se tako nesto
dogodilo. Prije izvjesnog vremena dvojica pirata su poceli koristiti moj nalog,
svaki dan sve vise, promjenio sam pasword i dodatno ga zastitio. Vise nemam problema.
Koristim jdownloader i skidam sve sto mi padne pod ruku, a zanima me.
Cuo sam da su nekima upali u nalog i promjenili pasword i nisu mogli uci u svoj nalog.
Nakon intervencije preko emaila Rapid je vratio nalog.
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
Juce sam doziveo da mi ukinu premium nalog na rapidshare AG. Vec dve godine redovno uplacujem tri meseca i 100GB extra i to sam ucinio i pre par dana , znaci uplatio sam oko 3000, 00 dinara i nocas mi ukinu nalog zbog toga sto sam sa njihovih servera skidao sadrzaj koji se smatra zabranjenim. Nisam mogao da verujem. Nikada nisam nista postavio na njihove servere , samo sam skidao sta mi se svidja i evo kako izgleda taj mail za one koji razumeju engleski jezik.

Dear customer,

Your RapidShare Premium Account 4244279 has been shut down. At violation
of our Conditions of Use, we are authorized to block your access and delete
your files. See our Conditions of Use by clicking this link:

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

Illegal downloads are being hosted on our servers, voiding the Conditions
of Use. We have detected and deleted the files and are now in the process
of closing accounts that have downloaded these files.

This is to ensure that more illegal content does not appear on our servers.
We do not support nor encourage the usage of illegal software, music or
other media.

==============================
Login: 4244279
Password: ********
==============================

You may purchase another Premium Account by clicking this link:

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

However repeatedly violating the terms will lead to the closure of your
Premium Account.

Best regards,
Your RapidShare Support Team

RapidShare AG
Gewerbestrasse 6
6330 Cham
Switzerland

Web: http://www.rapidshare.com

This message is confidential and intended for the recipient only. It is not
allowed to copy this message, or to make it accessible for third parties.
If you are not the intended recipient, please notify the sender by email.


Znaci ne treba vise ni uplacivati kod njih jer to moze svima da se desi.
Sramota i bezobrazluk i to od Svajcaraca !
Eto...
Mica69 Nov član
1.jpg
Postovi: 0Pridružio se: 27 Dec 2008, 03:08Zahvalio: 0Pohvaljen: 0 puta u 0 postova

Hvala na obavestenu!
 
Natrag
Top