RAM problem

Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Taj fajl je super stvar, u pitanju je FUJITSU SIEMENS...

Ako trenutno imam "Gb rama i npr. zelim ubaciti jos jednu plocicu sa 1GB, trebam li mijenjati ista u BIOSU?

Greska: Ako trenutno imam 2Gb rama i npr. zelim ubaciti jos jednu plocicu sa 1GB, trebam li mijenjati ista u BIOSU?

To ti je proizvodjac nama treba model!
U batch fajlu gde pise Product= to ti je model ploce!
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
To ti je proizvodjac nama treba model!
U batch fajlu gde pise Product= to ti je model ploce!
Posto je brand racunar, mozda treba koristiti poslednju opciju, vezanu za model, jer brand racunari obicno imaju pravljene ploce, koje nisu u slobodnoj prodaji, vec se koriste samo u modelima brand racunara. Ali opet nije lose isprobati opciju i za maticnu, i za model, u batch fajlu sam cini mi se napisao netbook/laptop model, jer su kod nas uglavnom retki brand racunari...
 
Učlanjen(a)
30.03.2014
Poruka
968
Posto je brand racunar, mozda treba koristiti poslednju opciju, vezanu za model, jer brand racunari obicno imaju pravljene ploce, koje nisu u slobodnoj prodaji, vec se koriste samo u modelima brand racunara. Ali opet nije lose isprobati opciju i za maticnu, i za model, u batch fajlu sam cini mi se napisao netbook/laptop model, jer su kod nas uglavnom retki brand racunari...
D2030-A1 . To pise iza product. Uglavnom, otkako sam vadio ram, ocistio, ne zeza vise, ne restaruje se, zasad je ok, pa cemo vidjeti...

Scenic P... Valjda je to....
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top