LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
ElemenAt iznenadjenja, je li Tito? :lol:
Delija, ja to mahanje protumacih drugacije al' evo me opet :D

 
Poslednja izmena od urednika:
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
E, Tito, tako je vec bolje, taman sam pocela da sumnjam u tvoje dobre namere :lol:
Poklonila i ja nesto obojici, nisam htela da pakujem, brzo ce vam zatrebati whistle2whistle2


A 'de nam se zaturio Delija? :vorred:
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Ma džaba, pokazao sam ja u poklonu kakva nam je vlast, će da padne laganeze. :dance2: :mrgreen:

 
Poslednja izmena od urednika:
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
E, hvala ti na poklonu, ako si mi rek'o, malo si mi pomogao oko kompleksa izazvanog vecitom zbunjenoscu :lol: ( nerviraju me glupe zahvalnice wacko2 )

Evo jedna za vas dvojicu :D
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Ma tu sam, uzasno mi sporo radi forum.
Mi cemo to resiti demokratskim putem. Da srusimo ovaj totalitarni rezim. :mrgreen:
Tito, prepustam ti ulogu vodje. Ukoliko ne uspemo, neka tebe kazne kao kolovodju. :mrgreen: :D
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Ma zahvalnice dođu i prođu, samo je ropstvo večno. yes3 :lol: To je prava pesma, Sendi, vidiš kako znaš kad se potrudiš. yes3 :mrgreen: (mislio sam na Freedom Fightera)

Delija, citiraću velikog vođu:

"Nemojte mene, braćo, ja sam prek čovek, brzo planem. Nemojte, ja hoću i da ubijem onoga ko me ne sluša." yes3

Al ako me ipak izaberete, recite zbogom Turcima (ovaj, Žut...)... :lol: :lol:

[video=youtube;C5StoAG6qsY]http://www.youtube.com/watch?v=C5StoAG6qsY[/video]
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Nisu to razilazenja Sendi. Znamo sta radimo ja i Tito. :mrgreen:


Draga uredince Sendi. Vec sam vam jednom rekao da prestanete da mi pretite.(mislim na pretece poruke koje dobijam :mrgreen:)Vi volite da propagirate ratnohusckacku politiku. :mrgreen: Ja i Tito cemo to resiti demokratskim sredstvima. Ja i on smo jedina alternativa ovom korumpiranom rezimu. :mrgreen:
 
Poslednja izmena od urednika:
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Nisu to razilazenja Sendi. Znamo sta radimo ja i Tito. :mrgreen:
Draga uredince Sendi. Vec sam vam jednom rekao da prestanete da mi pretite.(mislim na pretece poruke koje dobijam :mrgreen:)Vi volite da propagirate ratnohusckacku politiku. :mrgreen: Ja i Tito cemo to resiti demokratskim sredstvima. Ja i on smo jedina alternativa ovom korumpiranom rezimu. :mrgreen:

Iskreno se nadam da znate, trenutno ne deluje tako :lol:
Dragi kolega, poceli ste i klevetama da se sluzite a znate da se za to ide na sud :lol:
A vala ako ste vas dvojica jedina alternativa jadni vasi sledbenici :blum3:

 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top