Racunar se sam restartuje nakon podizanja OS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
26.06.2010
Poruka
28
Pogledat cu obavezno, nisam bas s vremenom .... a klinjo se skrasio na laptopu.
Hvala svima na pomoci, javit cu rezultate ...
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Instaliraj ponovo XP bez formatiranja. Ako ide problem je softverski ako li neće da instalira win onda je rikno hardver.
 
Član
Učlanjen(a)
26.06.2010
Poruka
28
Pokusavam instalirati novi XP ali mi na samom pocetku izbaci ovo:
51161257.jpg


Dodato posle 4 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Znaci nastimao sam da dize sistem sa CD-a na koji sam snimio XP koji sam skinuo sa foruma mislim da je dark nesto...
Snimio u Neri Bootable iso cd itd... medjutim umjesto kao u tutorijalima za instalaciju OS meni izbaci ovu gore sliku.
Prvi put pokusavam instalirati OS... imajte obzira
Hvala unaprijed...

Dodato posle 4 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

A DOS sam upoznao prije 20 godina kad sam ucio programiranje u Fortranu na faksu, znaci SVE NAREDBE ZABORAVIO:D:D:D
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
to sto tebi trazi trazi disketu koliko ja vidim, a mozda zbog sistema koji si narezao, skini neki u iso formatu, oni su 100% butabilni pa probaj onda
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
koje je godiste taj racunar. ako je stariji potrazi negdje na netu kako se pravi start -up disketa. znao sam al vjeruj da sam zaboravio.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
26.06.2010
Poruka
28
2004 godina, 1,7 GHz pentium 4. procesor AMD Athlon 2000 XP, maticna ASRock DDR 400, Amibios 2.7 (mislim)...
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
ako je u iso formatu nemora da bude butabilan. nadji neki win xp da je bootable i da nemoras ti da pravis da je boot, a po mogucnosti i da ima u sebi sata drajvere u slucaju da ti je u kompu kombinacija sata i ata kablova jer win xp nevidi te cake.
 
Član
Učlanjen(a)
26.06.2010
Poruka
28
Skinuo sam ovaj 0811.XP.SP3.DarkLite.Edition.2011 bio je i ISO i butabilan ali sad ga ne vidim na popisu. Ako ti nije tesko daj predlozi koji da skinem. Vidim da su mnogi tvojih ruku djelo. Mislim d je SATA "vez" HDD i maticne...

Dodato posle 27 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

sata2.jpg



Ovaj gore HDD...
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top