Učlanjen(a)
10.10.2011
Poruka
89
Dakle rekli su Jednako. Ra je riječ ili Slovo a Isus je riječ.Dakle duga je Storija ovoga Ra. On želi da Bez straha izađe Na svjetlo!
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2011
Poruka
702
Prava tema bratko! naravno da hoce da izadje pogledaj svude po svetu obelisk boga RA,adventisti,mormoni,pentakosci itd to i nekriju,oni menjaju krst,na obelisk! sve je jasno nema jasnije novi egipat se pravi nezametno u kazahstanu-astana.

Evo pa se sam uveri
5388195.jpg
PALACE OF PEACE AND RECONCILIATION (CITY OF ASTANA, KAZAKHSTAN)


6224667.jpg
PALACE OF PEACE AND RECONCILIATION (CITY OF ASTANA KAZAKHSTAN)


Compare the Tetragrammaton Qabbalistic symbols above to the Image on the altar of the Forest Lake Seventh Day Adventist church (Picture below).
3192587.jpg
FOREST LAKE SEVENTH DAY ADVENTIST CHURCH, APOPKA FLORIDA (GIANT TETRAGRAMMATON)

A ti sad sam razmisli bratko!

Izvor
Digging for Truth







 

Prilozi

  • SDARCC.jpg
    SDARCC.jpg
    70,9 KB · Pregleda: 76
Učlanjen(a)
10.10.2011
Poruka
89
Advetisti se oni koji su napredniji od običnih Katolika. ili nisu?
Mislim da adventizan vjeruje da Isusovi Učenici mogu polaganjem ruke u ime Gospodinovo iscijenjivati a ako dobro uče onda tek i Prstom izgobiti Đavole?
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2011
Poruka
1.534
Advetisti se oni koji su napredniji od običnih Katolika. ili nisu?
Mislim da adventizan vjeruje da Isusovi Učenici mogu polaganjem ruke u ime Gospodinovo iscijenjivati a ako dobro uče onda tek i Prstom izgobiti Đavole?

To se uglavnom odnosilo na apostole,posle nih niko to nije mogao da uradi, jer je nastala strahovita jeres posle njih,(Lazni proroci)zato nemoj niko da te vara eno ga Hrist u onom gradu,ili u pustilji,u hotelu,sobi,satoru itd Isus ce doci onako kako se i uzneo ali drugi dolazak ce biti u slavi a ne kroz ovaplocenje.Ja ne vide niti cu da je neki adventist bilo koga izlecio polaganjem ruku na glavu!a videh da imaju mnogo bolnica gde rade Hirurzi,traumologi,otorinolaringolozi,ginekolozi,pedijatri itd.

Jesu napredniji kad pljackaju svoje vernike 10% od svega sto imaju!?zamisli samo svake subote koliko miliona dolara prolazi kroz ruke njihovih vodecih tela?

Ameri brate porobljavaju svet,a najbolja varijanta za to su denominacije,tamo se skuplja najveci broj ovaca,od kojih se vuci u jagnjecoj kozi bogate.

Video si gde stavise Hrista??? na penis boga RA,umesto na krst.Taki su adventist,dr.

Pozdrav od Gere.
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
To se uglavnom odnosilo na apostole,posle nih niko to nije mogao da uradi, jer je nastala strahovita jeres posle njih,(Lazni proroci)zato nemoj niko da te vara eno ga Hrist u onom gradu,ili u pustilji,u hotelu,sobi,satoru itd Isus ce doci onako kako se i uzneo ali drugi dolazak ce biti u slavi a ne kroz ovaplocenje.Ja ne vide niti cu da je neki adventist bilo koga izlecio polaganjem ruku na glavu!a videh da imaju mnogo bolnica gde rade Hirurzi,traumologi,otorinolaringolozi,ginekolozi,pedijatri itd.

Jesu napredniji kad pljackaju svoje vernike 10% od svega sto imaju!?zamisli samo svake subote koliko miliona dolara prolazi kroz ruke njihovih vodecih tela?

Ameri brate porobljavaju svet,a najbolja varijanta za to su denominacije,tamo se skuplja najveci broj ovaca,od kojih se vuci u jagnjecoj kozi bogate.

Video si gde stavise Hrista??? na penis boga RA,umesto na krst.Taki su adventist,dr.

Pozdrav od Gere.


Koliko izmisljotina na jednom mestu proisteklih izvtranjem pisma i drskoscu da sudimo drugima:

Da vidimo da li se dar isceljivanja odnosio samo na apostole ili na sve druge koji poveruju u Hrista.
J
a sam licno doziveo iskustvo isceljenja putem molitve, kao i moji bliznji, i ko ima pravo da me osudi zbog toga..

"I reče im: Idite po svemu svetu i propovedite jevanđelje svakom stvorenju.
Koji uzveruje i pokrsti se, spašće se; a ko ne veruje osudiće se.
A znaci onima koji veruju biće ovi: imenom mojim izgoniće đavole; govoriće novim jezicima;
Uzimaće zmije u ruke, ako i smrtno šta popiju, neće im nauditi;
na bolesnike metaće ruke, i ozdravljaće.
A Gospod, pošto im izgovori, uze se na nebo, i sede Bogu s desne strane.
A oni izađoše i propovedaše svuda, i Gospod ih potpomaga, i reč potvrđiva znacima koji su se potom pokazivali. Amin. ( Marko 16. 15 - 20 )


 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919
Колико адвентисти практикују облик и изглед обелиска, не може стати у 10 коментара, зато је најбоље видети један део, бар. Ево једног линка кога морам да раставим, а ви саставите горе, па Ентер. Да ми не би обрисали линк.

http://www.
jesusisfreedom.net/secret-worship-to-sun-god-ra-in-churches-and-temples.html
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.573
Nacinili ste od Isusa nekog Ra!
Dakle svi bez obzira koja sebi imena dajete cinite jednako (koji cinite tako), kao pogani!


Slikate mu oreole, slikate njega, izmisljate sta je on rekao, sta je cinio.....

On je cist od toga!

U Onaj dan ce reci svima takvima: odlazite zlotvori, nikada vas nisam poznavao!
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2011
Poruka
702

Koliko izmisljotina na jednom mestu proisteklih izvtranjem pisma i drskoscu da sudimo drugima:

Da vidimo da li se dar isceljivanja odnosio samo na apostole ili na sve druge koji poveruju u Hrista.
J
a sam licno doziveo iskustvo isceljenja putem molitve, kao i moji bliznji, i ko ima pravo da me osudi zbog toga..

"I reče im: Idite po svemu svetu i propovedite jevanđelje svakom stvorenju.
Koji uzveruje i pokrsti se, spašće se; a ko ne veruje osudiće se.
A znaci onima koji veruju biće ovi: imenom mojim izgoniće đavole; govoriće novim jezicima;
Uzimaće zmije u ruke, ako i smrtno šta popiju, neće im nauditi;
na bolesnike metaće ruke, i ozdravljaće.
A Gospod, pošto im izgovori, uze se na nebo, i sede Bogu s desne strane.
A oni izađoše i propovedaše svuda, i Gospod ih potpomaga, i reč potvrđiva znacima koji su se potom pokazivali. Amin. ( Marko 16. 15 - 20 )



Ladokeja vidis koliko si ti naivan sam ti stih govori da je Isus rekao to APOSTOLIMA,a ne tebi!!!

"I reče im: Idite po svemu svetu i propovedite jevanđelje svakom stvorenju.
Koji uzveruje i pokrsti se, spašće se; a ko ne veruje osudiće se.
A znaci onima koji veruju biće ovi: imenom mojim izgoniće đavole; govoriće novim jezicima;
Uzimaće zmije u ruke, ako i smrtno šta popiju, neće im nauditi;
na bolesnike metaće ruke, i ozdravljaće.
A Gospod, pošto im izgovori, uze se na nebo, i sede Bogu s desne strane.
A oni izađoše i propovedaše svuda, i Gospod ih potpomaga, i reč potvrđiva znacima koji su se potom pokazivali. Amin. ( Marko 16. 15 - 20 )

Zaboravio si da postavis stih da ce ih i zmija otrovnica ujedati i nece umirati,dali je postojao neki covek koji nije umro od ujeda zmije a propovedao je po svetu?a svi znamo da je Petra zmija ujela za ruku i Petar nije umro!!a pavle kaze da ce se posle odlaska njegovog pojaviti lazni proroci-jeres tako da zvanicno mogu reci da svi koji su propovedali,otpali od zvanicne crkve su jeres.
 
Učlanjen(a)
10.10.2011
Poruka
89
dalo , neka mi Jurivaka oprosti na Izrazu , pa ima na hiljade koje je zmuja ujela , i Ja sam bio otrovan Smrtonosnim otrovom , pa Ne umiru po riječi Gospodina Krista Našega. Amin mir svim ljudima dobre Volčje.
 
Učlanjen(a)
10.10.2011
Poruka
89
Osim Toga zašto se Predstavljate kao Van Hell Song i to veliko G, jer Vi gospodine dragi u Boga ne vjerujete , ali Svakako Znate , iako mislite da ste Van Hell - a. (to jest Van Pakla) to upravo niste , možete to Si G - arantiRati :)
 
Natrag
Top