PVR IPTV Simple i Live TV u XBMC

Učlanjen(a)
25.09.2013
Poruka
9
Pozdrav svima
Imam pitanje kako poboljsati prebacivanje kanala u m3u listi to jes zapping ako se pravilno naziva.
Trenutno na mojoj listi obicno traje dve sekunde prebacivanje kanala dali je to ok ili ne.
Hvala unapred.
 
Član
Učlanjen(a)
21.04.2012
Poruka
116
Juce sam kopao po skinu i uspio sam da podesim da mi cita logo svakog kanala umjesto one slike dnevne sobe :) ako nekome treba, mogu mu poslati svoj xml fajl.



Pozdrav svima
Imam pitanje kako poboljsati prebacivanje kanala u m3u listi to jes zapping ako se pravilno naziva.
Trenutno na mojoj listi obicno traje dve sekunde prebacivanje kanala dali je to ok ili ne.
Hvala unapred.

Mislim da to nije moguce. Dve sekunde je super.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
21.04.2012
Poruka
116
... nesato je Mash Up repo i add on , dobio sam poruku da se deinstalira hubwizard i doda novi source

jel treba to uraditi ???

Pogledajte prilog 43922Pogledajte prilog 43923

hubwizard ce biti dostupan jos malo opet, problem je u tome sto su neki kreatori addon-a poceli da guraju reklame a to ne zele na xbmc hub-u, kako kazu. Zato su neki addon-i izbačeni i hubwizard se pravi ponovo i pregleda da slucajno nije ostalo jos nekih reklamnih tragova. Takav potez kazu da rade cisto zbog nase sigurnosti.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Juce sam kopao po skinu i uspio sam da podesim da mi cita logo svakog kanala umjesto one slike dnevne sobe :) ako nekome treba, mogu mu poslati svoj xml fajl.

XBMC je neiscrpan i moze se svasta u njemu odraditi pogotovu na izgledu skina.Pazi nisam probao ali mislim cak da se moze u xml dodati i java skripta pa da ti recimo slepi misevi ili sneg ..idu po tom prozoru...;) .

Mozes postaviti ovde,mozda neko od korisnika bas zeli imati tako nesto....
 
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
436
jao jadan ja, potrosio sam sate i sate ubacivajuci po ovom kljucu

Kod:
#EXTVLCOPT:http-user-agent=nesto
#EXTINF: -1 tvg-id="RTS 1" tvg-name="RTS 1" tvg-logo="RTS1" group-title="Srbija",RTS1
http:// .....

znaci isto je kao i ovo >>

Kod:
#EXTINF:0,RTS 1
http:// ...
</pre>
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
jao jadan ja, potrosio sam sate i sate ubacivajuci po ovom kljucu



U principu je isto..ali nije isto... mnogo je lepse da ti kompletno bude kreirana lista....kako stvarno treba izgledati,sa pravilnim epg postavkama,grupisanjem kanala i sve pratece sto obuhvata pravilno kreiranje.....

Pazi tu listu jednom radis,vezes sa epg,logo,grupu.....i sutradan kada ti crkne taj strem,imaces i dalje epg , logo ,grupisanje,i kada nadjes novi strem samo zamenis njega umesto ovog sto neradi vise.....
 
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
436
slazem se da je ova "duza" varijanta nekako logicnija i jasna...

btw, od silnih pretrazivanja i trazenja vazecih stream-ova dosao sam do liste od 20-ak kanala koji rade.

na zalost nikako ne mogu naci B92 i Prvu TV , jel to neki problem ili ja jednostavno nisam nasao !!??

jel postoji sansa da mi posaljes na PM ili mail samo domace ExYu kanale
Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
15.02.2012
Poruka
99
Evo vec mjesec dana nemogu da gledam nettvplus na xbmc!Vidim da ovdje dosta ljudi ima nase liste pa me zanima koje provaidere koristite?
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Evo vec mjesec dana nemogu da gledam nettvplus na xbmc!Vidim da ovdje dosta ljudi ima nase liste pa me zanima koje provaidere koristite?

net tv ne radi u XBMC....ovo sto ljudi koriste i stavljaju slice na forum su liste tipa T2, D3go, SBB i slicno.....
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top