PVR IPTV Simple i Live TV u XBMC

Učlanjen(a)
18.08.2013
Poruka
10
to je dobro pitanje file koji otvara stream trebalo bi tu da bude ja nepoznajem xbmc radi se o ts streams, played with servicetype 1 (servicedvb) kako je on napisao u openpli sekciji dalje cemo morati sami da pronadjemo ako je to moguce.pozz
 
Učlanjen(a)
16.07.2010
Poruka
5
Pozdrav svima.

Vidim da koristite XBMC za gledanje TV.
Pokusao sam da podesim ali bezuspesno. Moze li mi neko pojasniti proceduru kako da podesim da mi radi TV.
Hvala unapred.
 
Učlanjen(a)
03.05.2014
Poruka
24
pozdrav, prvi put sam ovde, dosta sam preko foruma uradio stvari i radi, ali ovo TV LIVe nikako da skontam.. koji pvr client treba skinuti.. jer ovi sto dodju na xbmc ni jedan ne radi, hvala
 
Učlanjen(a)
03.05.2014
Poruka
24
Imam, 12.3 frodo, a citam da taj novi 1.9.3 client nece da radi.. kad bi instalirao gotham verziju, da li bi moglo, hvala
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
pozdrav, prvi put sam ovde, dosta sam preko foruma uradio stvari i radi, ali ovo TV LIVe nikako da skontam.. koji pvr client treba skinuti.. jer ovi sto dodju na xbmc ni jedan ne radi, hvala
Imam, 12.3 frodo, a citam da taj novi 1.9.3 client nece da radi.. kad bi instalirao gotham verziju, da li bi moglo, hvala
Dobrodosao na forum.
Najbolji ti je pvr iptv simple client, ako imas xbmc 12.3 onda skini i instaliraj verziju 1.6. Ako zelis noviju verziju onda instaliraj xbmc 13 i onda moze pvr 1.93.
U njemu mozes da podesis SF epg sa ovog foruma, naravno moraju tagovi biti isti i ubaciti logo kanale takodje sa ovog foruma. Postoji i nova test verzija epg koja radi samo na 1.93.
Odluka je samo na tebi. Pozz
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Pozdrav svima.

Vidim da koristite XBMC za gledanje TV.
Pokusao sam da podesim ali bezuspesno. Moze li mi neko pojasniti proceduru kako da podesim da mi radi TV.
Hvala unapred.
Gde ti je problem?
Znaci sto se tice kanala da bi radili, moras imati ispravnu listu, i dati put same liste.
Za epg i logo, bitni su tagovi i odakle vuce logoe, tj tagove. Pozz
 
Učlanjen(a)
03.05.2014
Poruka
24
hvala, na brzom odgovoru, instalirao sam "gotham verziju" i stavio sam 1.9.3 prihvatio ga i radi, cak sam instalirao vas addon plejer i to mi je ocitalo.. e sad kako pravitu tu listu, to mi je nepoznato jos.. sigurno ima neka procedura kako u opcijama..
hvala
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
hvala, na brzom odgovoru, instalirao sam "gotham verziju" i stavio sam 1.9.3 prihvatio ga i radi, cak sam instalirao vas addon plejer i to mi je ocitalo.. e sad kako pravitu tu listu, to mi je nepoznato jos.. sigurno ima neka procedura kako u opcijama..
hvala
Nema na cemu, SerbianForum, najbolji forum :mig:

Samo bio si brz za bukvalno nekoliko sati jer je danas izasla finalna verzija xbmc 13 posle dugo, dugo vremena.
Kazu oni koji su vec testirali da je ekstra.
Pa mozes i ti da probas.
Sto se tice listi
Kod:
#EXTINF:-1 tvg-id="Sport Klub 1" tvg-name="Sport Klub 1" tvg-logo="Sport Klub 1 HD",Sport Klub 1 HD
Znaci, poseban tag ide za epg, poseban tag za logo i na kraju ime kanala koje ce se videti u samom xbmc. Ako si ovo pitao?
A ako pitas gde naci liste, imas internet iptv deo na forumu,, tu svakog momenta ima nesto novo.
Uzivaj
 
Natrag
Top