PVR IPTV Simple i Live TV u XBMC

MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.071
Ne uspevam to da pronadjem. Jos jednom da ponovim da je Frodo 12.3 verzija. Ti mi mozda dajes uputstva za Gotham?
12.3 je verzija i kod mene, nego radim nesto jos, pa sam pogesno napisao, izvini.
System/Apeereance/international pa onda audio preffered i subtitle preffered:


System.jpg


screenshot000.png




screenshot001.png
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.071
Pazi meni je radilo, ok bas sa ovim podesavanjima za subtitle u tvheadend addonu sa T2, za subtitle, audio kao sto vidis nisam menjao.
Edit: proveri da li imaju ti kanali Hrvatski, takodje meni se desavalo da zeza kada ima 3 titla na nekim kanalima.
 
Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
929
Ne uspevam to da pronadjem. Jos jednom da ponovim da je Frodo 12.3 verzija. Ti mi mozda dajes uputstva za Gotham?

EDIT:Nasao u
System settings/Appearance/International
Tu sam nasao preffered sutitles. Pri tom, ne zavrsavaju mi posao, i dalje mi ne pokrene titl koji zelim (doduse, na nekima da, na nekima ne)
Za svaki kanal uradi ponaosob za audio i titl.Bitno je da ne radiš posle toga reset pvr baze,jer ćeš izgubiti podešavanja koje si napravio.Isto tako ako promeniš adresu strima moraš ponovo da namestiš subtitle i audio.Šta da se radi ali tako ti je,valjda će gotham biti bolji što se toga tiče.
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
dal postoji neko resenje da ne bi pucali strimovi iz drimboxa? ako gledam u simple plejer ide sve ok a u pvr.iptvsimple u xbmc puca strim nakon 10 sekundi.....
 
Učlanjen(a)
20.03.2012
Poruka
2.095
Jedno pitanje ... Gledam danas neke kanale , i recimo posle nekih 20 minuta , kanal stane da radi i pojavi mi se lista , ponovo kliknem na kanal i radi opet 20 min , i ponovo stane , tako svi kanali ... Inace listu sam sredio po uputstvima , sa sve logom , EPG om itd ... Dali sam nesto pogresno podesio ili sta vec ?
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Moje skromno znanje kaze da si sve lepo uradio, to epg i logo nemaju veze sa pucanjem kanala..verovatno mozda pukne usled opterecenja toga sto gledas, ili ako ti net zakoci, mozda i ta lista je predvidjena za jednog korisnika a ima je jos neko i cim taj neko pusti, ono pocne da secka..mada opet ja imam skromno znanje, videcemo sta ce reci neko drugi od forumasa..pozz
 
Učlanjen(a)
20.03.2012
Poruka
2.095
Radi super , ne secka , jednostavno stane kanal ... Doduse Sky Sports sam sinoc gledao bez problema , tako da je moguce da je do liste odredjene ... Hvala na odgovoru , pozz iz Novog Sada :)
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Da li i u kojoj verziji rade torrent streamovi i da li postoje neke prepravke da se napreavi da pokrece torrent streamove? Hvala unapred
 
Učlanjen(a)
21.12.2012
Poruka
420
Konačno sam rešio EPG poster ,za prikazivanje slike događaja iz EPG :)
Prepravljena verzija 1.9.3 samo za Gotham XBMC.........
Naš EPG podržava slike za neke Francuske kanale,i to ne uvek....biće valjda u budućnosti hehehehehe

Kod:
https://mega.co.nz/#!VkdXkAhC!8XfbK9flv1PZQve1k4xcff30D892YMB3dlYHR9U6xPY

1.png

2.png

screenshot002.png
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top