PVR IPTV Simple i Live TV u XBMC

Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
hmm, verzija 1.9.3 nece da povuce logotipove iz mape? ima jos neki ovo iskustvo? u pitanju je gotham 13 verzija xbmc naravno.....vidim da ima ta 1.9.3 verzija mogucnost da vuce logotipove iz nekog linka? dobro bi bilo da bi onda imali sve logotipove linkovane kao EPG.....
 
Učlanjen(a)
21.12.2012
Poruka
420
Bayern !!!! pisao je _nightwolf_ o tome,novo u verziji 1.9.3 je da moraš da dodaš ekstenziju na kraju logo="*****.png"ili čak možeš staviti .gif ili .jpg
Sa HDD
Kod:
#EXTINF: -1 tvg-id="RTS 2" tvg-name="RTS 2" tvg-logo="RTS 2.png" group-title="Srbija",RTS 2
Sa SF
Kod:
#EXTINF: -1 tvg-id="RTS2" tvg-name="RTS2" tvg-logo="RTS%202" group-title="Srbija",RTS 2
Čak si i ti komentarisao da nećeš da prepljavaš m3u...Ne razumem otkud to da ponavljaš pitanja da nije "vreme" u pitanju.:bfghb::bfghb:
Kad si već pisao da dodam da je bar kod mene mnogo stabilniji PVR i da se retko dešava da stream zaglupi i da moram pritiskati "X".
Sve u svemu nije baš nešto revolucionarno ali kad već imaš Gotham PVR je ok.Moja preporuka za njegovo korišćenje
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Bayern !!!! pisao je _nightwolf_ o tome,novo u verziji 1.9.3 je da moraš da dodaš ekstenziju na kraju logo="*****.png"ili čak možeš staviti .gif ili .jpg
Sa HDD
Kod:
#EXTINF: -1 tvg-id="RTS 2" tvg-name="RTS 2" tvg-logo="RTS 2.png" group-title="Srbija",RTS 2
Sa SF
Kod:
#EXTINF: -1 tvg-id="RTS2" tvg-name="RTS2" tvg-logo="RTS%202" group-title="Srbija",RTS 2
Čak si i ti komentarisao da nećeš da prepljavaš m3u...Ne razumem otkud to da ponavljaš pitanja da nije "vreme" u pitanju.:bfghb::bfghb:
Kad si već pisao da dodam da je bar kod mene mnogo stabilniji PVR i da se retko dešava da stream zaglupi i da moram pritiskati "X".
Sve u svemu nije baš nešto revolucionarno ali kad već imaš Gotham PVR je ok.Moja preporuka za njegovo korišćenje
Mislio sam najvise da bi prepravio nazive kanala jer negde je naziv sa velikim slovima, negde malima, negde je jedno veliko slovo, negde je sports umjesto sport....na to sam mislio....ovo .png je najmanji problem dodati na kraju naziva....
 
Učlanjen(a)
20.03.2012
Poruka
2.095
Jedno pitanje ... Imam ASUS TV FM Card i Home Theater ... U Win 7 nemogu da instaliram driver nikako ... Zanima me dali mogu nekako da povezem Satelitsku na XBMC , preko resivera ili vec kako ... Da mi je Dreambox tu nebi bilo problema , ali na popravci je , sada privremeno koristim stari Kopernikus ... :)
 
Učlanjen(a)
28.08.2011
Poruka
3
Koliki je minimalni protok potreban za gledanje HD kanala u pvr-u? Sve sam lepo setovao i nasao nekioliko kanala za probu da vidim kako radi ali mi svaki secka i ima onu zelenu sliku na pocetku?
Imam xbmc frodo 12.3 i pvr.iptv sample 1.6 a internet mi je 10/10?

E sad pretpostavljam da je to mozdai do servera sa kojih se strimuje?
 
Učlanjen(a)
21.12.2012
Poruka
420
Jedno pitanje ... Imam ASUS TV FM Card i Home Theater ... U Win 7 nemogu da instaliram driver nikako ... Zanima me dali mogu nekako da povezem Satelitsku na XBMC , preko resivera ili vec kako ... Da mi je Dreambox tu nebi bilo problema , ali na popravci je , sada privremeno koristim stari Kopernikus ... :)
Postoji varijanta da sa skart-činč kablom se ubodeš u input tv kartice e sad je pitanje jel tvoja kartica podržava input av signala ali to je previše muke oko niočega.Ima i kombinacija preoko prastarih video uređaja sat-činč.video.koaksijalac-tv kartica UHF 36 kanal činimi se.....
Sve ovo da uradiš i opet nećeš imati komandu preko xbmc,nego preko daljinskog uperenog ka resiveru.
PA headend ....Mnogo muke nije vredno tog..
Čekaj dream tu si mnogo jači ;)
E sad pretpostavljam da je to mozdai do servera sa kojih se strimuje?
Ovo je definitivno..
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
20.03.2012
Poruka
2.095
Hvala na brzom odgovoru ... Jedva cekam da vratim Dreambox ... Pozz iz Novog Sada :)
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
308
Frodo verzija, napravljena lista... Ima kanala sa T2. Postoji li podesavanje kojima bi titlovi automatski bili Srb/Hr prikazani?
Slovenacki razumem, ali ne toliko dobro da bih gledao serije sa tim prevodom :)

Jos jedno pitanje, napravili dobri ljudi sa foruma listu koja automatski kupi hash sa vektor i m kabl.
Kako tu listu da prilagodim za XBMC, tj da imam i EPG i logo za te kanale?
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
Frodo verzija, napravljena lista... Ima kanala sa T2. Postoji li podesavanje kojima bi titlovi automatski bili Srb/Hr prikazani?
Slovenacki razumem, ali ne toliko dobro da bih gledao serije sa tim prevodom :)

Jos jedno pitanje, napravili dobri ljudi sa foruma listu koja automatski kupi hash sa vektor i m kabl.
Kako tu listu da prilagodim za XBMC, tj da imam i EPG i logo za te kanale?
U xbmc ides System/general audio preffered language: pa podesi sta hoces, ispod odmah imas opciju preffered subtitle language isto podesis. Prvo je za audio, drugo je za prevod.
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
308
U xbmc ides System/general audio preffered language: pa podesi sta hoces, ispod odmah imas opciju preffered subtitle language isto podesis. Prvo je za audio, drugo je za prevod.


Ne uspevam to da pronadjem. Jos jednom da ponovim da je Frodo 12.3 verzija. Ti mi mozda dajes uputstva za Gotham?

EDIT:Nasao u
System settings/Appearance/International
Tu sam nasao preffered sutitles. Pri tom, ne zavrsavaju mi posao, i dalje mi ne pokrene titl koji zelim (doduse, na nekima da, na nekima ne)
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top