Prsneš! ..... I? Šta onda .... ?

Član
Učlanjen(a)
28.04.2010
Poruka
1.625
Prsnem onda kada sam povredjena i kada me neko ponizava bezveze ili kada su vredjani moji prijatelji i bliznji. Redko kada prsnem, ali kada se to desi, e onda je vec nesto veliko....Probam da resim problem i zaboravim sta je bilo. Kako se zapalila, tako se i ohladila...
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Retko ''prsnem'', ali ako se desi brzo dođem ''sebi''...Naučila sam da se kontrolišem...
U takvim situacijama, najlakše je povrediti nekoga, a to neću sebi da dozvolim...
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Istreseš se ... Izbaciš iz sebe negativnu energiju ... Možda povrediš nekoga, možda ne ... To ne znaš .... I šta onda? Da li ti je lakše? Da li si skinuo teret sa duše?

Još je gore .... Pomisliš, da li bi bolje bilo da se nije ni desilo a onda se opet zapitaš šta bi bilo kad bi bilo i sve tako u krug ... Ludiš, boriš se sa sobom ....


Prsneš! ..... I? Šta onda .... ?

Onda si....prso.
Kao ja sinoć i preksinoć i svako veče prskavam kao zrela dudinja....ali nema spasonosnog odgovora šta raditi....jednostavno prepusti se situaciji...Kad u prošlosti zajebeš ,zajebao si za sva vremena...
 
Učlanjen(a)
16.02.2010
Poruka
112
Kad prsnem ili puknem više mi ništa nije bitno osim toga i smatram to u većini slučajeva je loša osobina.
Postoje slučajevi kada to bude i pozitivno ali rijetko.
 
Natrag
Top