Prsneš! ..... I? Šta onda .... ?

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Pa ja navikla da otvaras teme ovog tipa, pa sam mislila da si ti u pitanju.

Dok sam se ja jela i nervirala, sekirala zbog svega, drugi su uzivali i likovali, jednostavno ih bolelo uvo za sve.

A kad sam ja stavila tacku na sve to i prestala sa pucanjem stvari su se okrenule za 360. REkla sam sebi niko nije vredan mojih zivaca, moga zdravlja i svega sto stres donosi. Sada je sve mnogo drugacije. Sto si vise otvoren vise te gaze, e kad se zatvoris pa ne znas sta mislis tada je mnogo drugacija prica. A kad me neko iznervira i kad ne mogu da percutim, ja lepo skresem inicijalnoj kapisli sta mi je na jeziku svidelo se to toj osobi ili ne. Jednostavno ne zelim da trpim u sebi i unistavam svoje zdravlje zbog nekih likova koji mi nisu bitni u zivotu. Ovo se najvise odnosi na ljude sa posla.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Koliko daleko može da ide osoba sa povređivanjem? Koliko daleko može da ide neko ko želi da sve izbaci iz sebe .... Zašto svako sranje mora da te pogodi, kao da imaš iscrtanu metu na sebi .... Život je ludnica ... Samo još da obučem prikladnu košulju ....

Neko će da se prepusti svom temperamentu i ide dok ga neko ne zaustavi, neko ima granice, neko samo misli da ih ima.
Ali makar sebe možeš da prepoznaš, što si luđi više ti je stalo...
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Piiih .. bre.. Previse ste emotivni.. : D
Kontam da ste zaljubljeni :lol:

Ili si ti zaljubljena pa ne prepoznaješ ove emocije :acute:

Prsnes i nista. Drzi te neko vreme.Kad se smiris okreces novi list.

Ako se ne isprazniš šta onda?

Za sebe znam da nikad ne bih mogao toliko da povredim nekoga do koga mi je stalo, mogu da preteram ali ne i da uradim nešto totalno neočekivano i nekontrolisano...:dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
530
A nije isto kad prsneš zbog više sile i kad prsneš zbog niže sile.. da se razumemo.

Kad prsneš zbog više sile onda te stigne depresija i pad raspoloženja i bezvoljnost.. kad prsneš zbog niže sile, onda ti se pije nečija krv..

Šta je gore/bolje od to dvoje?
 
Učlanjen(a)
15.07.2010
Poruka
1.146
Ako se ne isprazniš šta onda?

Za sebe znam da nikad ne bih mogao toliko da povredim nekoga do koga mi je stalo, mogu da preteram ali ne i da uradim nešto totalno neočekivano i nekontrolisano...:dntknw:[/QUOTE]

I ja nikad nebi mogla nauditi osobama koje volim. Al dolazi do situacija kada prsnes toliko da nisi ni svestan sta si rekao tom nekom,ili sta si uradeo.E sad zavisi koliko si prso......
 
Natrag
Top