Protestantizam i njegovi plodovi

Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Dok vi popljuvavate nas, gori vam kuća i to su vaši plodovi, plodovi krive religije.

Anathema na njega i njegov kult Ellen Gould Harmon White. Anathema na "duha proroštva"


View attachment 109626
Moto članova "Reich church" bio je: "Svastika na našim prsima i križ u našim srcima"

View attachment 109627
Propagandni izborni plakat iz 1933. godine - piše: "Hitlerova borba i Lutherova poduka su najbolja obrana njemačkog naroda".

Headshot. No nedovoljan. Za njega i njemu slične je potreban 50cal, dekonstrukcija koju "braća mu" po "Bibliji" Evangelici, inače plod Hitlerovog "proroka" Luthera sa zadovoljstvom koriste.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
dekonstrukcija koju "braća mu" po "Bibliji" Evangelici, inače plod Hitlerovog "proroka"

Da su plod onda bi imali dela njegova.

Samo vi možete da pljujete po nama jer mi nemamo dela koja imate vi.

Mi ne možemo, mi samo konstatujemo ono što se dešava kod vas.

Mi vas ne pljujemo.
 
Član
Učlanjen(a)
26.02.2011
Poruka
978
Darth gore veli - "Anathema na njega i njegov kult Ellen Gould Harmon White. Anathema na "duha proroštva" "

Jedno vrijeme u Sv. Rimskom Carstvu bilo je tri pape, jedan je bio u Avignonu, Francuska....i gle cuda, svako na svakoga je bacao anatemu - nista cudno od koga je ovo Darth naucio....
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Darth gore veli - "Anathema na njega i njegov kult Ellen Gould Harmon White. Anathema na "duha proroštva" "

To je stiglo njih.

Vidi se ko je došao sa čim u Ameriku, tamo gde su došli sa Biblijom je blagoslov, sa krstovima i kipovima tu je haos.

Eno u Čileu neki haos, protesti na ulicama.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
U Njemačkoj postoji kultura u kojoj se više plašimo da bacimo nešto kroz prozor automobila od građana, nego od vlasti i zakona. Građani će nas prvi iskritikovati. Dok kod nas se plašimo da ćemo dobiti batine od onoga koji je bacio nešto kroz prozor ako ga opomenemo.“ Vladika Grigorije
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Osim toga, ovo tvoje mantranje o kaosu, anarhiji, gladi i destrukciji je smiješno i besmisleno. Daleko strašnije i bogohulnije stvari događaju se upravo u zemljama u kojima je protestantizam dominirao.

Ovo danas šaljem.

:beee: :roll: :D

Da stvarno se ovo ne dešava kod vas. Evo vesti iz Finske. :D




Pravi rat na ulicama, kao u Jemenu ili Siriji.

A ono Meksiko.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Anathema na njega i njegov kult Ellen Gould Harmon White. Anathema na "duha proroštva"

Imamo jos jednog Boga na zemlji koji odlucuje na koga anatema, a na koga ne, i ko je kult a ko ne.

A biblijske i istorijske dokaze za svoju veru i crkvu nema, ili prikriva, jer su njegovu crkvu osnovali Konstantin i Justinijan.
Tacnije, nisu je osnovali, vec ukrali mnogobozacke elemente od prve crkve i obukli svoj mnogobozacki kult Boga sunca Mitre, nazvavsi ga Hriscanstvom.
 
Natrag
Top