Protestantizam i njegovi plodovi

Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.331

Taksist u Njemačkoj kažnjen zbog biblijskog citata na vozilu


Jalil Mashali, kršćanin podrijetlom iz Irana, na svome je taksiju istaknuo naljepnicu s biblijskim citatom „Isus – Ja sam Put, Istina i Život“ (Iv 14, 6). Gradske vlasti tvrde da je to nedopuštena reklama i kaznile ga s 88,50 eura zbog prekršaja.

Naljepnica s biblijskim citatom predstavlja nedopuštenu vjersku reklamu na temelju uredbe o poduzećima u prijevozu putnika, tvrde essenske gradske vlasti. Kako javljaju njemački mediji, grad Essen je u listopadu prošle godine dopisom zatražio od Mashalija da se očituje o naljepnici. Mashali je sada najavio prigovor na prekršajnu kaznu.

Isus je najbolje što nekome mogu preporučiti, jer mi je promijenio život. Zato želim ostaviti naljepnicu na mome taksiju kako bi je vidjeli svi zainteresirani“. Tako je izjavio Mashali za kršćansku udrugu za ljudska prava ADF International.
————————————
Davno je zapadno protestantsko-pogansko društvo otjeralo Isusa i sa ulica i iz svih drugih mjesta i prostora. Evo sada, odlučiše ti antikristi potjerati i svakoga od nas kršćana koji bi se odlučio glasno izgovoriti Isusovo ime, pa i one koji Isusovo ime samo negdje zapišu, kao i ovaj arapski kršćanin.

A onda, kada oteše ulice normalnim ljudima koji su ih i izgradili, pripustiše ih ovakvima - guzoj*ebima - da ovakvi njima paradiraju i natežu su. Možete li zamisliti većeg zlotvorstva, kažnjavaju čovjeka zbog Isusa, jer je citirao Isusove riječi, ali ove dolje ne samo da ne kažnjavaju za ovakvo svetogrdno prikazivanje Isusa, nego još novcem normalnih ljudi financiraju ‘ulične jeb*ačine’ ovih dolje bolesnika.

1709151032938.png
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.331

Kanada: HIV pozitivni muškarac hvali se da doji dijete​


”Transrodna” žena odnosno muškarac iz Kanade na društvenim mrežama je podijelio fotografiju koja prikazuje kako doji dijete, a omogućeno mu je to uz pomoć istaknute klinike za dojenje u Quebecu. Uz fotografiju piše i da je HIV pozitivan te otvoreno priznaje kako je dijete s tim dovedeno u rizik. No ne skriva svoje uzbuđenje zbog činjenice da mu je medicinskim postupcima omogućeno da može dojiti.

Riječ je o Murray Pearsonu (52), bivšem aktivistu za prava muškaraca koji je sada promijenio ime u Margaret (Margie) te prima terapiju hormonima suprotnog spola kako bi ”mogao dojiti”. Objava Pearsona je izazvala reakcije te probudila sumnju kako je riječ ustvari o seksualnom uzbuđenju muškarca nad dojenjem.

Pearson tvrdi da oko dojenja ima pomoć medicinskih stručnjaka, točnije pet liječnika iz triju klinika svjetske klase. ”Dva endokrinologa, Newman i Goldfarb, izradili su protokol za induciranje laktacije kod muških pacijenata”, objasnio je Pearson u komentarima. ”Ja uzimam domperidon koji mi pomaže u rastu grudi. Usput je i nevjerojatna slučajnost da živim u blizini instituta za dojenje”, tvrdi Pearson.

1710748988028.png
 
Natrag
Top