Proricanje preko golova, minuta, rođenja i imena.

Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Mislio sam na one "kamilica lijekove" što mu je Laodikeja propisao. Bendesin, čini mi se da se tako zove, a možda sam i zbrljo ime.

Ah, pa subotarsko sekularistička medicina ne deluje na takve slučajeve.

Bensedin samo pojačava "bolest". Naime, čim prođe dejstvo "kamilice" (ili bensedina) "duh proroštva" se vraća još goropadniji, pa se pojavljuju i simptomi besnila (penjenje, valjanje po blatu, cerekanje...)

O tome o kakvoj je "bolesti" reč, najrečitije govori ponašanje "obolelog" pri pomenu sv. vode, Euharistije, Blažene Djevice Marije, Križa...

Ps. Sotona i njegovi "dusi" se ne boji PIsama. On i oni ih CITIRA... tako da nema njemu leka osim tima egzorcista. Tima, jer miljenicu Samaeolovu i njega samoga treba isterati.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Ah, pa subotarsko sekularistička medicina ne deluje na takve slučajeve.

Bensedin samo pojačava "bolest". Naime, čim prođe dejstvo "kamilice" (ili bensedina) "duh proroštva" se vraća još goropadniji, pa se pojavljuju i simptomi besnila (penjenje, valjanje po blatu, cerekanje...)

O tome o kakvoj je "bolesti" reč, najrečitije govori ponašanje "obolelog" pri pomenu sv. vode, Euharistije, Blažene Djevice Marije, Križa...

Ps. Sotona i njegovi "dusi" se ne boji PIsama. On i oni ih CITIRA... tako da nema njemu leka osim tima egzorcista. Tima, jer miljenicu Samaeolovu i njega samoga treba isterati.

Zaista je gadno zabrazdio, a i braća mu Jelenići.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
I ne samo to, otkud sad neko u Raju kada se zna da je za subotare, Raj prazan sve dok traje ona njihova debilnost "istražni postupak".
Sad mu je odjednom baba u raju..

Mire, tvoje misljenje me ne zanima, jer je u tebi duh opadanja, od satane nazvanog "opadac brace"

Nije to "duh opadanja", vec cinjenica da si ti tvrdio da ti je "unapred javljeno", a to si rekao tek nakon sto se poplava desila!

Znaci, kakav je to prorok koji se oglasava tek nakon sto se dogadjaj desi? To je "lazni prorok"!

I jos se time hvalis, kao da si ti nesto "predvideo"?

Sramota je sta ste pisali vi 'proroci', tvrdili ste da vam je Bog javio za poplavu, a nijedan nije rekao unapred..

Komedija!

A sta si ono jos proricao?.. . Ah da, govorio si da Slap nece vise pisati. Pa eto ga ziv i zdrav pise - a onda si suocen sa lazju tvrdio da si mislio da je Slap zapravo Taramana (a Taramana i ostali na istom mestu pitaju zasto Slapa nema, a ti odmah dole odgovaras da ti je Bog pokazao da Slap nece vise pisati). Pa kako to ako su ista osoba? Jao jao..

Aj se koncentrisi.. Sve se moze proveriti, sve stoji sta si pisao..

Ali necu o tome, tema je protiv tebe, a ja to ne podrzavam.. Bog te blagoslovio!
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Gde sam ja rekao "SLAP NECE VISE PISATI?"

Nemoj da izmisljas.

Neko nije pisao jedno duze vreme ( ne secam se Taramana ili Slap, mislim da je Taramana ), a ti iznosis neistine da sam ja nesto rekao.

Jesam mozda izjavio tada da je tog Gospod uklonio, i jeste se to obistinilo.
Mislim da je u pitanju Taramana jer je aktivno napadao Adventiste.

I jeste mi Bog otkrio za poplave, i sta sad.

To se odigralo, i znak je posletka i sudova Bozjih.

Bitna je sustina, a ne da li sam ja to javno objavio ili ne.

Ne moram nista objaviti sto dobijem, mogu sve zadrzati za moj licni nauk.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Gde sam ja rekao "SLAP NECE VISE PISATI?"

Nemoj da izmisljas.

Neko nije pisao jedno duze vreme ( ne secam se Taramana ili Slap, mislim da je Taramana ), a ti iznosis neistine da sam ja nesto rekao.

Jesam mozda izjavio tada da je tog Gospod uklonio, i jeste se to obistinilo.
Mislim da je u pitanju Taramana jer je aktivno napadao Adventiste.

Samo zbog drugih ljudi koji dođu ovdje i pročitaju, priložit ću dokaz iz kojega se jasno vidi tko je "sluga oca laži".

Stvarnoslapa je uklonio sam Gospod - to mi je licno otkrio jer sam se ja molio da tako bude, da mu Gospod ili otkrije istinu ili da bude po njegovoj volji uklonjen, i Gospod ga je sklonio - jer je to veliki bezakonik i hulnik, a sa Gospodom se ne treba igrati.

Halo Laki.....jel ti dobro???
.......
Nemoj se ti moliti za tuđu nevolju već za svoj razum.

Sto se tice Stvarnoslapa - njega je Bog uklonio i to odmah tog dana nakon moje molitve.
Ovo je ucinio i u nekim ranijim slucajevima.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Tako je, ali ja nigde nisam napisao "DA SLAP NECE VISE PISATI"

Ja to nigde nisam tvrdio.

A Bog jeste tada ucinio kako sam se molio.

Evo jednog od mojih predhodnih odgovora:

""Nema govora o prevari, jer jednog od njih je Bog sklonio, a potom se taj posle duzeg vremena javio i napisao nesto u stilu "EVO ME PONOVO I NIJE ME GOSPOD SKLONIO"


Stvarnoslapa je uklonio sam Gospod - to mi je licno otkrio jer sam se ja molio da tako bude, da mu Gospod ili otkrije istinu ili da bude po njegovoj volji uklonjen, i Gospod ga je sklonio.

Sklonio je i Taramanu jer je bio veliki hulnik.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Tako je, ali ja nigde nisam napisao "DA SLAP NECE VISE PISATI".

Ali si svakako to mislio!

Jer koja je poenta reci "Slapa je uklonio Bog" ako ce on ponovo pisati?

Nisi ti ovo koristio kao argument ranije, jer znas dobro da si to mislio! Vadio si se na nesto drugo, na "neuracunljivost" (govorio si da si pomesao Slapa i Taramanu). A sada se vadis na nesto drugo!

Dakle, izmisljas!

Slap je bio odsutan od 9. februara do 15. aprila. To je bilo oko mesec dana. A cim sam ja upitao "gde je Slap", ti si izjavio - "Bog ga je uklonio", a on se odmah sutra javlja i smeje ti se na laznom prorocanstvu. Znaci nikakav Bog ga nije uklonio. Laz!

Inace, ti si izjavio citiram:

"jer sam se ja molio.. da mu Gospod ili otkrije istinu ili da bude po njegovoj volji uklonjen, i Gospod ga je sklonio"

Slap niti je naucio "lekciju" (postao adventista) niti je prestao da pise! Kako si se ti molio!

—> Ni jedno ni drugo se nije ostvarilo! Dakle ti si lazni prorok!


Ali ti ni sam nisi svestan da si lazni prorok i da umisljas, sto je zalosno..
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
To je njegova stvar sto se vratio.
Bog zabranjuje pa dopusta.
Sta ja imam s tim.

Bog ga je tada uklonio sa foruma samo par sati ili jedan dan od moje molitve, i tako je bilo.
 
Natrag
Top