Proricanje preko golova, minuta, rođenja i imena.

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Tripo

Ja sam kršteni Adventista 2000 godine.

Za razliku od tebe - doživeo sam u Adventističkoj crkvi bezbroj iskustava.

Na samom krštenju u viziji ukazanje slave Isusove u pratnji dva reda anđela.

Predanje Bogu i obraćenje.

Izlivanje Svetog Duha prilikom svake molitve, i ispunjavanje Božanskom ljubavlju, radošću, i mirom.

Isceljenje od bolesti - mog ličnog i mojih bližnjih.

Moja majka je u snu pozvana da ide u Adventističku crkvu.

Isus joj se drugom prilikom pokazao u noćnom viđenju i dao da ga dodirne.

Itd, itd..

Gde je tvoja lična duhovna autobiografija?

Ispričaj nam.
Voleo bih da je čujem.
I hvala Bogu ako je imaš.

Ali, po tvom odnosu prema drugima, to je malo verovatno.

A ako je tako - nemoj onda soliti pamet drugima koji lična iskustva sa Bogom imaju, i da prosipaš ludost da ih je poslao demon.

Jer i ti kao i mnogi formalni Adventisti ste u crkvi samo forme radi, bez ličnih iskustava.
A o predanju sebe Bogu da i ne govorim.
Zato i ne razumete Bozje puteve.

A ti si već obrukao crkvu.

Jer kada bi Adventisti znali kakve ti gluposti radiš na forumu - postideli bi se, jer to ne rade ni najgori formalni Adventisti.

A ti se i dalje uzdaj da ce te sedenje u crkvenoj klupi spasti.

Ponavljam što sam i ranije napomenuo 'ja stojim iza svake moje izgovorene i napisane izjave, ovde, ili na bilo kom drugom mestu.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Šta trenutno lupa lažni prorok i lažni advent.

Registarski broj vozila u kome je ubijen kralj Aleksandar Karadjordjevic
60 68 - CA 6
Zbir svih celih brojeva na tablici automobila u kojem je ubijen kralj Aleksandar daje zbir 134
60+68+6=134
- od 1888 godine kada je od strane brace Jonesa i Wagonera iznesena nauka o opravdanju verom, do pocetka svetskog rata 2022 godine - proslo je 134 godina.

Pojedinacni brojevi 60, 68, 6 vidljivo odvojeni po Bozanskom providjenju - daju hronologiju buducih dogadjaja.
BROJ 60
- od 1888 godine kada je u crkvi ASD od strane brace Jonesa i Wagonera iznesena nauka o opravdanju verom, do rodjenja moje majke 1948 godine - proslo je 60 godina.
- od rodjenja moje majke 1948 godine, do odbacivanja sadasnjeg rukovodstva crkve ASD zbog odbacivanja dela i poziva za probudjenje 2008 godine - proslo je 60 godina.
- od pocetka prvog svetskog rata 1914 godine, do mog rodjenja 1974 godine - proslo je 60 godina.
- od 1929 godine kada je izdat Konkordat od strane Benita Musolinija kojim se papstvu vraca sva vlast - cime je smrtna rana zveri izlecena, do 1989 godine kada sam poceo da tragam za smislom zivota sto je dovelo do mog dolaska u crkvu ASD - proslo je 60 godina.

BROJ 68
- od izglasavanja deklaracije o nezavisnosti Amerike 1776 godine, do 1844 godine i pocetka Adventnog doba - proslo je 68 godina.
od 1844 godine i pocetka Adventnog doba, do Balkanskih ratova 1912 godine - proslo je 68 godina.
- od rodjenja mog oca 1936 godine, do 2004 godine kada sam od Boga pozvan u sluzbu propovednika i vesnika u delu probudjenja crkve ASD - proslo je 68 godina.
- od pocetka prvog svetskog rata 1914 godine, do mog polaska u skolu 1982 godine - proslo je 68 godina.
- od pocetka Balkanskih ratova 1912 godine, do smrti predsednika Jugoslavije Josipa Broza Tita 1980 godine - proslo je 68 godina.
BROJ 6
- od 1798 godine kada je Napoleonova vojska usla u Rim i zarobila Rimskog papu, cime je biblijska zver dobila smrtnu ranu, do pocetka 1 Srpskog ustanka 1804 godine - proslo je 6 godina.
- od Tungunske katastrofe 1908 godine, do pocetka 1 svetskog rata 1914 godine - proslo je 6 godina.
- od pocetka Balkanskih ratova 1912 godine, do kraja 1 svetskog rata 1918 godine - proslo je 6 godina.
- od mog rodjenja 1974 godine, do smrti Jugoslovenskog predsednika Josipa Broza Tita 1980 godine - proslo je 6 godina.
( nekoliko vezanih dogadjaja od 6 godina ):
- od 2002 godine kada sam prihvatio delo probudjenja crkve ASD, do odbacivanja sadasnjeg rukovodstva crkve ASD 2008 godine zbog odbacivanja dela za probudjenje - proslo je 6 godina.
- od odbacivanja sadasnjeg rukovodstva crkve ASD 2008 godine zbog odbacivanja dela za probudjenje, do velikih poplava u Srbiji i okolini 2014 godine - proslo je 6 godina.
- od velikih poplava u Srbiji i okolini 2014 godine, do pocetka pandemije Korona Virusa 2020 godine - proslo je 6 godina.
------------------
Racunanjem pojedinacnih brojeva svaki sa svakim - daje zbir 26.
6+6+8+6=26
- od 1888 godine kada je u crkvi ASD od strane brace Jonesa i Wagonera iznesena nauka o opravdanju verom, do pocetka prvog svetskog rata 1914 godine - proslo je 26 godina.
( nekoliko vezanih dogadjaja od 26 godina ):
- od rodjenja moje bake 1922 godine, do rodjenja moje majke 1948 - proslo je 26 godina.
- od rodjenja moje majke 1948 godine, do mog rodjenja 1974 godine - proslo je 26 godina.
- od mog rodjenja 1974 godine, do mog krstenja u crkvi ASD 2000 godine - proslo je 26 godina
______
- od mog polaska u skolu 1982 godine, do odbacivanja sadasnjeg rukovodstva crkve ASD zbog odbacivanja dela i vesti za probudjenje 2008 godine - proslo je 26 godina.
- od 1992 godine kada sam poceo sa proucavanjem biblije putem dopisne biblijske skole, do 2018 godine kada je isteklo vreme za probudjenje crkve - proslo je 26 godina.
----------------
Slova "C A" na tablici kola u kojima je ubijen kralj Jugoslavije Aleksandar Karadjordjevic daju zbir 28
- od izglasavanja deklaracije o nezavisnosti Amerike 1776 godine, do prvog Srpskog ustanka 1804 godine - proslo je 28 godina.
- od 1890 godine kada je delo trebalo da bude zavrseno u ono vreme i Hristos da dodje u slavi, do kraja prvog svetskog rata 1918 godine - proslo je 28 godina.
- od rodjenja mog dede 1901 godine, do 1929 godine kada je izdat Konkordat od strane Benita Musolinija kojim se papstvu vraca sva vlast, cime je smrtna rana zveri izlecena - proslo je 28 godina.
- od mog rodjenja 1974 godine, do 1992 godine kada sam poceo sa proucavanjem biblije putem dopisne biblijske skole - proslo je 28 godina.
- od smrti predsednika Jugoslavije Josipa Broza Tita 1980 godine, do odbacivanja sadasnjeg rukovodstva crkve ASD zbog odbacivanja dela za probudjenje 2008 godine - proslo je 28 godina.
- od 1992 godine kada sam poceo sa proucavanjem biblije putem dopisne biblijske skole, do 2020 godine kada je pocela pandemija Korona virusa - proslo je 28 godina.
- od mog prvog dolaska u crkvu ASD 1993 godine, do pocetka zavrsnih dogadjaja 2021 godine onako kao mi je Gospod objavio - proslo je 28 godina.
-----------------
Ceo zbir pojedinacnih brojeva zajedno sa slovima "C V" na tablici kola iznosi 54
- od rodjenja moje majke 1948 godine, do 2002 godine kada sam prihvatio delo probudjenja crkve ASD - proslo je 54 godine.
------------------
Ime grada "Marsej" gde je ubijen kralj Jugoslavije Aleksandar Karadjordjevic daje zbir 75
- od pocetka 1 svetskog rata 1914 godine, do 1989 godine kada sam poceo sa traganjem za smislom zivota sto me je dovelo u crkvu ASD - proslo je 75 godina.
- od kraja prvog svetskog rata 1918 godine, do mog prvog dolaska u crkvu ASD 1993 godine - proslo je 75 godina.
- od rodjenja mog oca 1936 godine, do pocetka izlivanja Bozjih sudova znakom velikog zemljotresa u Japanu i Krajstchurch-u 2011 godine - proslo je 75 godina.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Amin!

Hvala za ovo divno svedočanstvo koje proslavlja Božje predznanje, i njegovo Božansko proviđenje za podizanje svojih slugu sa vešću za probuđenje crkve.

Jedino što ovo nije novo, već je dato pre dosta godina.
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Po tvom rezonovanju da, vrli Hrišćanine.

Id pa se smej Bogu u lice, što već i činiš.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.352
Misliš da ne bi mogao da osporim tvoje netačne navode što se tiče mog izlaganja.

To sam ti već spomenuo u PP.

Da ne spominjem zablude HAC u BG oko duhovne formacije.

......

Ako nastavite sa takvim ponašanjem otvoriću temu "Zablude adventizma-duhovna formacija i brojevi sa utakmica".

Pa da malo ja vas čepam.

Uz to bih uzeo u obzir molitve Duhu Svetom, pjevanjem, slavljenje.

Zato Marko nemoj da testiraš moje strpljenje svojim besmislenim komentarima.

Da vam ovdje ne bi napravio igranku. Ako sam njih žestoko udario, šta bi tek bilo sa vama.

I da ne bih iznosio mnoge detalje koje znam.

Zato ti dajem posljednje upozorenje, inače ću da iznosim dosta toga što vam neće biti drago.

Čekamo igranku. :dance2:
 
Natrag
Top