Proricanje preko golova, minuta, rođenja i imena.

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Jeste Srbija legalizovala gej pokrete, njihovo javno promovisanje, vlada ih finansira, stiti..itd.

Nedeljni zakon je u razmatranju, i fakticki on je vec uspostavljen odavno, jer je poznato da je to neradni dan.
U nekim drzavama je i regulisan zakonski.

Da li ce u Srbiji zakonski - videcemo.

Dakle, ipak ti izvrces i lazes.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Jeste Srbija legalizovala gej pokrete, njihovo javno promovisanje, vlada ih finansira, stiti..itd.

Kakve to ima veze sa brakom, nije brak. Od 2000. je počela promocija toga.

Opet si omanuo.

Nedeljni zakon je u razmatranju, i fakticki on je vec uspostavljen odavno, jer je poznato da je to neradni dan.
U nekim drzavama je i regulisan zakonski.

Ali nije za privatne radnje, za drzavne je već odavno. Dakle opet besmislice iznosiš-

Da li ce u Srbiji zakonski - videcemo.

Dakle, ipak ti izvrces i lazes.

ZATO ja tebe osporavam.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Nista ti nisi osporio, nego izvrces moje izjave, i dodajes sto ja nisam izjavio.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
U pitanju je generalizacija, jer je vec pokazao da sve prirodne katastrofe u svetu sa pocetkom 2011 godine - predstavljaju sudove Bozje, i znake skorog kraja i Hristovog dolaska u slavi.

Bog ne mora svaki zemljotres, poplavu, ili nesto drugo - da objavi prorocanstvom.

To je ucinio za poplave 2014, gde mi je to pokazao pre nego sto se dogodilo, kao znak skorog Hristovog dolaska.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Da, da.

Tripo novi sveznajuci Bog koji je oterao Boga sa prestola, i sudi sta treba i ko treba.
 
Natrag
Top