Proricanje preko golova, minuta, rođenja i imena.

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Da, ali sve to u tvojoj projekciji i u tvojim snovima.

Bitno je da je u tvojim snovima.

SVEDOCANSTVO U VEZI OTKRIVENJA O POCETKU POSLEDNJIH DOGADJAJA 2021 GODINE

Draga braco i sestre.

U noci 28 januara 2020 godine ukazano mi je na to da ce zavrsni dogadjaji svetske istorije, i zasigurno - vreme kada ce sam Bog objaviti sebe svetu - odpoceti 2021 godine.

U nocnom vidjenju u kome su mi pokazani odredjeni kataklizmicki dogadjaji koje sam pratio kao posmatrac, jedna osoba je glasom punim svecanosti i iscekivanja nekome ko je stajao naspram nje izgovorila sledece reci: "POSLEDNJI DOGADJAJI CE ODPOCETI 2021 GODINE"

Zar nisu otpočeli 2011. :beee: :roll: :mig: :roll: :beee: :mig: :roll:
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ne, 2011 je odpocelo izlivanje sudova Bozjih u vidu prirodnih katastrofa, i kao znaci poslednjeg vremena i Hristovog dolaska.

2021 odpocinju poslednji dogadjaji u kojima ce se Bog sam objaviti covecanstvu.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Ne, 2011 je odpocelo izlivanje sudova Bozjih u vidu prirodnih katastrofa, i kao znaci poslednjeg vremena i Hristovog dolaska.

a nije bilo pre prirodnih katastrofa?

Ovo moze samo da da polupan čovek u mozak.
2021 odpocinju poslednji dogadjaji u kojima ce se Bog sam objaviti covecanstvu.

Tvoj neki bog vanzemaljac će da se objavi svima preko čega ovako javno.

Tvoj se bog već objavljuje pavi Bog mu je dozvolio da deluje preko katastrofa.

Koliko čovek treba da je udaren u mozak pa da odvoji npr. 2011. godinu kao da druge godine nisu imale dramatične dogadjaje jos dramatičnije.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Samo bensedin leci tvoju bolest, kad nemas Isusa.
Pozdrav, i ne odgovaram vise na nista, i ogradjujem se o sva tvoja tumacenja, izvrtanja, i lazi.

Pozdrav!

Molicu se za tvoje spasenje.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Samo bensedin leci tvoju bolest, kad nemas Isusa.
Pozdrav, i ne odgovaram vise na nista, i ogradjujem se o sva tvoja tumacenja, izvrtanja, i lazi.

Nije isto kada ti kazes na osnovu ničega. Ja imam na osnovu čega da kazem to.

Kao npr. na osnovu ovoga. Samo u Srbiji nije uveden nedeljni zakon. I nije legalizovan homoseks.

PRVI SLUCAJ KORONA VIRUSA

U GRADU SA SIMBOLICNIM IMENOM SUBOTICA

( Sudovi Bozji kao znak poslednjeg vremena )

Draga braco i sestre

U Srbiji je zabelezen prvi slucaj oboljevanja od Korona virusa, i to u gradu sa simbolicnim imenom Subotica.

Naime, ime ovog grada aludira na SUBOTU, a sam Korona virus predstavlja sudove Bozje koji se danas izlivaju na planetu zemlju sa pocetkom 2011 godine, zbog globalnog otpada covecanstva od Boga i njegovog zakona, ( o cemu sam pisao u ranijim svedocanstvima ).

Svet, pa i republika Srbija su vec pogazili dve osnovne Bozanske ustanove koje je Bog uspostavio jos u raju, a to su brak i Subota, time sto su srusili ustanovu braka legalizujuci homoseksualizam, a Subotu uvodeci nedeljne zakone na globalnom nivou.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Sada je sve simbolika.

I ne čudim se sto su te odbacili. Nisi umno dobar definitivno.

Crkva je odbacila ovu vest, i protivničkom kampanjom iznošenja neistina, pretnjama, fizičkim napadima, i izbacivanjima i isključivanjima iz crkava - počela da se bori protiv Božjih slugu koje je on podigao za ovo veliko delo, što je rezultovalo da Bog izlije svoje sudove na pojedince koji su grubo ustali protiv dela Božjeg, što je dovelo do niza nesreća i smrtnih slučajeva kao posledice rešetanja unutar crkve.

2008 godine, što je vreme od sedam godina od podizanja ovog reformnog pokreta 2001, i tačno 120 godina od Mineapolijske konferencije 1888, što predstavlja i broj godina koje je Bog dao kao vreme milosti prepotopnom naraštaju, a odnosi se i na vreme milosti dato njegovoj crkvi na zemlji u poslednjem vremenu - Bog je putem proročkih otkrivenja objavio, da je iz razloga neverstva i odbacivanja Božjih slugu i vesti koju je uputio crkvi njihovim posredstvom - te 2008 godine on odbacio sadašnje rukovodstvo Adventističke crkve, i delo predao u ruke običnih ljudi koje je podigao za ovo delo reforme i probuđenja.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
A sta je onda sa ZG i Siskom, vidis da lupas besmislice
---------------------------------

U ovom zemljotresu najvise je pogodjen Hrvatski grad po imenu "PETRINJA"

Grad je dobio ime po izrazu "petros" sto znaci "kamen" i upucuje na apostola Petra.

Rimokatolicka crkva veruje da je njena organizacija izgradjena na apostolu Petru, za koga kaze da je bio prvi papa.

Kao sto sam napomenuo, u ovome se jasno vide Bozji sudovi, koji planski pogadjaju bas one delove zemlje koji imaju simboliku skore propasti formalnog Hriscanstva.
 
Natrag
Top