Procitati!!! Često postavljana pitanja.

Učlanjen(a)
13.03.2013
Poruka
3
Forum je super mada moram imati sada preko 10 objava da vidim link za norton antivirus ... Steta
necu da spamujem, ali sad moram pisati poruke.. nije bas cool..
 
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1
Imam jednu sugestiju. Posetio sam temu u vezi mapa i programa za navigaciju i po meni bi bilo logicnije da je datumski poslednji post prvi na listi iz razloga sto konkretno ta tema ima 290 stranica i ono sto je neko napisao 2016-te godine sada mozda ni ne postoji. Inace odlicni ste.
 
Član
Učlanjen(a)
22.05.2010
Poruka
80
IIz tapatalka nemogu da vidim link ka torentu sta god uradio,i na like i na reply uvek ostaje hiden,dok kroz pretrazivac sve normalno radi.Ima li neka caka?Hvala

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Učlanjen(a)
09.12.2018
Poruka
15
Ja sam clan od 2018. koristi stalno zbog knjiga, jer me to interesuje. Kada skidam knji
ge ja ne ostavljam poruke, neki forumi traze da clan ima ne znam ti koliko purka da bi dobio inforamciju....e stvarno glupa fora....sada treba da lupetam po furumu nesto sto me ne zanima da bih dobila informaciju jer mi administrator brise poruke, a aktivno kroristim forum od 2018.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.109
Ja sam clan od 2018. koristi stalno zbog knjiga, jer me to interesuje. Kada skidam knji
ge ja ne ostavljam poruke, neki forumi traze da clan ima ne znam ti koliko purka da bi dobio inforamciju....e stvarno glupa fora....sada treba da lupetam po furumu nesto sto me ne zanima da bih dobila informaciju jer mi administrator brise poruke, a aktivno kroristim forum od 2018.
Od 2018 ste napisali stvarno mnogo poruka. Aktivno citate i komentarisete ono sto vas zanima.
 
Učlanjen(a)
09.12.2018
Poruka
15
Nije cool da spamujes. Obrisao sam aktivator da ti ne bi spamovao, da se ne mučiš.
super, hvala. Jos sam saznala sta znaci pojam spamovanje "Спам је злоупотреба електронских система у сврху слања нежељених масовних порука без икаквог критеријума"
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
107
Ja sam clan od 2018. koristi stalno zbog knjiga, jer me to interesuje. Kada skidam knji
ge ja ne ostavljam poruke, neki forumi traze da clan ima ne znam ti koliko purka da bi dobio inforamciju....e stvarno glupa fora....sada treba da lupetam po furumu nesto sto me ne zanima da bih dobila informaciju jer mi administrator brise poruke, a aktivno kroristim forum od 2018.
Bolji ste od mene. Imate 3 poruke /godisnje a ja samo 2 poruke/godisnje.
Ja sam isto dolazio zbog knjiga i samo sam se zahvaljivao.
(Evo neznam ni koristiti citat opciju)

pitanje:
Molio bi pomoc oko toga da kada otvorim neku temu prvi post da bude najmlađi, meni se otvori najstariji.
Dali je to moguce podesiti? Trazio sam u "opsta podesavanja " ali nisam nasao.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top