problemisa rapidshere plus

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruka
150
aj da ne otvaram novu temu,ja bih da kupim premium,ali neznam gde,kako....
Molim da mi predlozite,ne bi online,karticama.....Hteo bih da odem i uplatim



pozz
 
Član
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruka
150
aj da ne otvaram novu temu......hteo bih da uplatim premium nalog,ali neznam gde.Ne bih hteo da placam online,nego da odem i uplatim


pozz
 
Član
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruka
150
aj da ne otvaram novu temu......hteo bih da uplatim premium nalog,ali neznam gde.Ne bih hteo da placam online,nego da odem i uplatim


pozz
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
1
O jednoj velikoj prevari kupaca premijum naloga na “rapidshare.com”

RS-ova “čuvena” tabela, koja se dobije upiranjem na polje “View Logs”, sastoji se samo od 3 kolone, i to:
Date

IP-Address

Traffic


Naime, da se primetiti da u ovoj tabeli pored navedene 3 kolone namerno (za manipulisanje sa premijum korisnicima) nedostaju 2 najvažnije kolone, i to:

Vreme (sati:min) pojave svake IP-adrese
Vreme (sati:min) odjave (nestanka) svake IP-adrese

Da postoje gornje 2 kolone, da je RS korektan dobavljač usluga (koji živi upravo od onih koje na ovaj način vara), korisnik bi iz takve jedne korektne tabele video da li je u isto vreme (paralelno) sa njim neko drugi koristio njegov nalog, t.j. da li su mu pokradene login informacije.
Međutim, iz ličnog iskustva, primetio sam da mi niko nikada nije ukrao login informacije i da su u nekompletnoj i nekorektnoj RS-ovoj tabeli upisivane isključivo moje dinamičke IP adrese, kojih nekada dnevno bude po 5 i više, najviše zbog Telekomove poslovne politike, nestanaka električne struje i sl.. Naravno, tada bi me brže bolje iz RS obavestili da je moj nalog deljen i da mi do daljnjeg blokiraju račun, zabranjući mi, po 2 sedmice i više, da koristim ono što sam im platio.
Većina korisnika RS usluga žrtve su ovakvih ili sličnih marifetluka.
Da se ne govori da RS kupce njegovih usluga nigde na jasan, nedvosmislen način ne obaveštava šta sve kupac dobija kupovinom premijum naloga itd.. Ukratko, Rapidšerov kupac usluga je namagarčeni, nezadovoljni, nesretni kupac koji za svoje pare dobija mačka u vreći a za uzvrat RS prevaranti zgurću silni novac.
Moja je preporuka da zaboravimo rapidshare.com i da se korsnici internet hostinga prebace na korektnije dobavljače poput megauplad.com, depositfile.com, i sll. Vreme će neminovno učiniti svoje, i kada se radi o RS-u. Kako su posejali takoće i požnjeti.
Pozdrav!
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top