problemisa rapidshere plus

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
captureni.th.jpg


imam problem sa programom, naime dosta puta se desava da odbrojava suvise mnogo puta od onih planiranih 15 minuta. dal mi neko krade ip adresu ili vec sta, al me strasno nervira !!!!
imate li neki predlog sta da radim, ili sta da podesim u programu ili vec sta...
 
Član
Učlanjen(a)
21.10.2009
Poruka
205
captureni.th.jpg


imam problem sa programom, naime dosta puta se desava da odbrojava suvise mnogo puta od onih planiranih 15 minuta. dal mi neko krade ip adresu ili vec sta, al me strasno nervira !!!!
imate li neki predlog sta da radim, ili sta da podesim u programu ili vec sta...
VeČ je bilo reči o tome ovDi....ono, ista IP adresa a više korisnika, pa ko pre
devojci...!!

Rešenje je možda, kao što sam već nekom predložiJo, da to što te zanima,
ne tražiš na Rapidu, veČ nekom drugom sličnom kolektoru fajlova...

Avun
 
LEGEND
Učlanjen(a)
19.10.2009
Poruka
9.187
captureni.th.jpg


imam problem sa programom, naime dosta puta se desava da odbrojava suvise mnogo puta od onih planiranih 15 minuta. dal mi neko krade ip adresu ili vec sta, al me strasno nervira !!!!
imate li neki predlog sta da radim, ili sta da podesim u programu ili vec sta...

Imaš problem i u samome odbrojavanju navedenih 15 min,sve preko 3 minuta
(ovisi da li je fajl od 100 mb ili 200 mb)je predugo,znači da ti ne program ne radi rekonekciju.
Ali ima situacija kad je rapidov server preopterećen,u tom slučaju moraš se strpiti dok program ne "uspije uletiti" na red za download.
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
Ali ima situacija kad je rapidov server preopterećen je napisao(la):
veoma moguce, jer nekad uleti odmah i pocne da skida posle prvog odbrojavanja a nekad posle i sesdesetog.
e a sto se tice ip adrese ... ja sam na wareles mrezi tako da nemogu da je menjam sem preko hide my ip
 
LEGEND
Učlanjen(a)
19.10.2009
Poruka
9.187
...ja koristim JDownloader pa isto imam ponekad problema sa rapidsherom.
Namjerno blokiraju i usporavaju free user-e u korist premiuma.Pogotovo u
prime time ,od 17 do 24.
Tada izbacuje kao... "svi slotovi zauzeti".Preostaje nam ona narodna....
"strpljen spašen" smile3
 

GKZ

Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
11.044
Kod mene nije problem oko odbrojavanja, vec oko toga da kad hocu nesto da skinem on kaze da nemogu jer nisam premium user ili da cekam tako nekoliko minuta, ma da u zadnju vreme toga ima sve cesce i izludjuje me to :(
jel ima neko neko resenje u vezi toga :)
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
sve u svemu, ako nemate premijum za rapidshere .... cekaj cekaj cekaj me ja cu doci ....
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
ko kod ima dinamicku ip, probleme moze rijesiti restartovanjem modema. time izbjegava cekanje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top