problemi sa facebook-om

Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
E pa onda je velika verovatnoca da su se ti klinci ulogovali u tvoj profil i nesto cackali,recimo ja sam taj klinac....udjem na facebook pritisnem na polje da unesem svoju sifru i ime ali pre nego sto ja bilo sta pritisnem na tastaturi polje se samo popuni i ja se ulogujem u tvoj profil bez po muke.....onda mogu da caprkam po tvom profilu....ako me razumes...Posto koristis firefox udji u meni(gore u levom uglu) i klikni na Istoriju(History) pronadji dan kad su ti klinci bili na kompu i pogledaj sta su sve posecivali,ako su samo bili na facebook-u onda je joos veca verovatnoca da su to oni uradili.....ako nisu obrisali tragove...pokusaj,sretno...:yea:...
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
175
E pa onda je velika verovatnoca da su se ti klinci ulogovali u tvoj profil i nesto cackali,recimo ja sam taj klinac....udjem na facebook pritisnem na polje da unesem svoju sifru i ime ali pre nego sto ja bilo sta pritisnem na tastaturi polje se samo popuni i ja se ulogujem u tvoj profil bez po muke.....onda mogu da caprkam po tvom profilu....ako me razumes...Posto koristis firefox udji u meni(gore u levom uglu) i klikni na Istoriju(History) pronadji dan kad su ti klinci bili na kompu i pogledaj sta su sve posecivali,ako su samo bili na facebook-u onda je joos veca verovatnoca da su to oni radili.....ako nisu obrisali tragove...pokusaj,sretno...:yea:...
Probacu ali nisam siguran da ce biti nesto od toga.Pozdrav.
 
Član
Učlanjen(a)
16.01.2012
Poruka
2
Imam indentican problem sa facebookom.Sve sam pokusavala danima i nista ,tacnije jos uvek pokusavam... :cry: Isto mi kaze da pokusam kasnije,ne da mi mogucnost ni da im posaljem obavestenje o problemu.Neverovatno,ulogovala sam se i na sekund mi ponovo tazi da se ulogujem,ali vise nisam mogla.Ne znam sta da radim to mi je profil star godinama i svi kontakti su mi tu...
Ako neko zna resenje za nas dvoje-POMAGAJTE!!!!
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
175
Imam indentican problem sa facebookom.Sve sam pokusavala danima i nista ,tacnije jos uvek pokusavam... :cry: Isto mi kaze da pokusam kasnije,ne da mi mogucnost ni da im posaljem obavestenje o problemu.Neverovatno,ulogovala sam se i na sekund mi ponovo tazi da se ulogujem,ali vise nisam mogla.Ne znam sta da radim to mi je profil star godinama i svi kontakti su mi tu...
Ako neko zna resenje za nas dvoje-POMAGAJTE!!!!
To je to slican problem.Pokusao sam da promenim lozinku ali ni to nista ne menja.Kod mene je odprilike ovajk problem sto je objasnio AppleX.Klinci sto su bili kod mene nesto su cackali i od tada mi i trazi neke verifikacije kroz broj mob.telefona.Verovatno cu morati da se registrujem pa ponovo da trazim zahteveza 8prijateljstva itd.
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
175
problemsmall.png
93417000.png
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Dešava li ti se isto i sa drugim browserima?
Jesi li probao sa nekog drugog računara da se uloguješ?
 
Učlanjen(a)
26.01.2012
Poruka
1
Simo imam isti problem kao i ti, u slucaju da nadjes resenje, bilo bi lepo da pomognes...
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
175
Simo imam isti problem kao i ti, u slucaju da nadjes resenje, bilo bi lepo da pomognes...
Kato,nisam nasao resenje za ovaj problem.Jednostavno sam otvorio novi profil ali ne sa punim imenom i prezimenom vec sa nadimkom i prezimenom a godinu rodjenja sam pomerio za jedan dan.Otvorio sam i novu e-mail adresu,preko g-mail.Pozdrav.Ako ti je ovo nesto pomoglo,javi.
 
Natrag
Top