problemi sa facebook-om

Član
Učlanjen(a)
07.03.2012
Poruka
1
[TABLE="class: forum-posts, width: 0"]
[TR]
[TD="class: post-body tdverticalaligntop, bgcolor: #F2F2F2"]Treba mi pomoć. Napravio sam profil na fb pre dva dana i niko ne može da me nađe u pretrazi. Sve sam gledao u podešavanjima privatnosti, uključena mi je opcija "enable public search", podešeno da svi mogu da me nađu prilikom pretrage, ali jednostavno nešto ne štima i mog profila jednostavno nema. Da li ima veze to što još nemam ni jednog prijatelja(nervira me što mi profil ne radi pa još nisam nikom poslao request) ili to što sam neke ljude stavio na block listu?
[/TD]
[/TR]
[TR]
[/TR]
[/TABLE]
 

Sky

Član
Učlanjen(a)
05.10.2009
Poruka
1.647
Kato,nisam nasao resenje za ovaj problem.Jednostavno sam otvorio novi profil ali ne sa punim imenom i prezimenom vec sa nadimkom i prezimenom a godinu rodjenja sam pomerio za jedan dan.Otvorio sam i novu e-mail adresu,preko g-mail.Pozdrav.Ako ti je ovo nesto pomoglo,javi.

Evo rešenje za tvoj problem, video sam tvoj screenshot (sliku) koju si postavio..

Tvoj broj kao na slici (0605960695) a u polju 'Број телефона' na facebook treba da piše bez te jedne nule 605960695

Probaj tako da verifikuješ, pošto je tako ispravno pisati bez te jedne nule..

I javi da li si rešio problem.. :)
 

Sky

Član
Učlanjen(a)
05.10.2009
Poruka
1.647
[TABLE="class: forum-posts, width: 0"]
[TR]
[TD="class: post-body tdverticalaligntop, bgcolor: #F2F2F2"]Treba mi pomoć. Napravio sam profil na fb pre dva dana i niko ne može da me nađe u pretrazi. Sve sam gledao u podešavanjima privatnosti, uključena mi je opcija "enable public search", podešeno da svi mogu da me nađu prilikom pretrage, ali jednostavno nešto ne štima i mog profila jednostavno nema. Da li ima veze to što još nemam ni jednog prijatelja(nervira me što mi profil ne radi pa još nisam nikom poslao request) ili to što sam neke ljude stavio na block listu?[/TD]
[/TR]
[TR]
[/TR]
[/TABLE]

Da li ti je ime napisano latinicom ili ćirilicom?

Ako ti je napisano prati sledeće...

Ideš na 'Подешавање налога' pa onda na 'Алтернативно име' kucaš tvoje ime i prezime normalno bez korišćenja latinice ili ćirilce...npr. Jeno ima je napisano ćirilicom 'Предраг Васић' a kod polja 'Алтернативно име' treba da piše 'Predrag Vasic'

dTC8j.jpg


Radiće 100%, zato što kod mene to radi napisano mi je ime ćirilicom i ljudi mogu da me nađu ... :)

Javi ako si rešio problem...
 
Učlanjen(a)
13.03.2012
Poruka
1
problem sa ulaskom na facebook

[h=1]Ukucam svoj e-mail i sifru na facebook i izadje mi oglasavanje, a nema mog profila, bio sam na drugovom nalogu i moj profil ne postoji, nema me kod njega za prijatelja, sta da radim? hvala u napred.[/h]
 

Sky

Član
Učlanjen(a)
05.10.2009
Poruka
1.647
Ukucam svoj e-mail i sifru na facebook i izadje mi oglasavanje, a nema mog profila, bio sam na drugovom nalogu i moj profil ne postoji, nema me kod njega za prijatelja, sta da radim? hvala u napred.

Da li možeš da uđeš u svoj e-mail adresu?
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2012
Poruka
1
Vec mesec dana imam isti problem, prijavim se na facebook i par dana mi normalno radi a onda sledeci dan ukucam mail i lozinku i ne mogu da se ulogujem, vraca me da ponovo kucam lozinku, i mada je pravilno unosim, i dalje ne mogu da udjem. Onda predjem sa google chroma na internet explorer ili mozilu, isto radi jedno vreme, i onda ista stvar. Vraca me da ukucavam sifru. Virus nije, skenirala sam vise puta a i obarala sistem, ali problem je i dalje tu. Ako neko zna o cemu se radi, molim vas, pomoziteee... :assassin:
 
Natrag
Top