Problemi s virusima.

Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Slazem se sa crysis, odaberi neki od ta dva, samo kaspersky je malo problematican sto se tice kjluceva i zauzima dosta resursa (pozeljan Dual-core procesor i brz RAM), ESS je solidan AV, probaj sa njim, vidi da ga nadjes u pretrazi foruma, ili probaj sa Avast! Professional verzijom 4.8, ja ga imam i veoma sam zadovoljan njime i lako se nalaze kljucevi (upakovani u rar file i uglavnom svi vaze bar 2-3 godine).
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
imas kjuceva ovde na forumu i za kaspera i za eseta skoro svakodnevno
 
Učlanjen(a)
15.04.2010
Poruka
341
ja sam našao na Pirate Bay ovaj Avast Internet Security licenca do 2024 radi ko Mercedes..provjeren na raznim sajtovima od pc flank pa nadalje svi portovi zatvoreni stealth radi ko lud...
 

Prilozi

  • ScreenShot002.jpg
    ScreenShot002.jpg
    86,4 KB · Pregleda: 26
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Po meni to je Avast 4.8 Pro. Bilo bi dobro da onemogucis auitorun na svom kompu kako se fleska ne bi sama ucitavala - nego da ke ti otvaras kako bi za ubuduce izbegao neugodvosti sa ucitanim virusuma,crvima,trojancima itd.
 
Član
Učlanjen(a)
20.05.2010
Poruka
4
Uradi ovako,

Kada upalis komp stiskaj F8, da udjes u safe mode, jer se tu virusi i nista od programa ne pali automatski. Kada udje u taj moduo, instaliraj MalwareByter i sa njim Full Scan uradi. Onda uzmi avast free 5.0 i skeniraj particije. Poslje u Avastu cekiraj opciju boot scan, i restartuj kompjuter. izaci ce poslje plav ekran i vidices kako skeniram sve. Kada i to zavrsis, imas Program HijackThis sa kojim ubijas neke procese, koji se najcesce virusi, i kada i to zavrsis, opet MalwareBytes, i to je to.
Ostane li jos neki virus, onda je najbolje sacuvati podatke na d, i uraditi instalaciju sistema. Ali poslje nemoj da otvaras D particiju dok je prethodno dobro ne procesljas, jer virus lako predje sa D na C...

pozz,

mogao bi dobiti racun za reklamu
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
sa hijackom nemoj raditi ako to dobro neznas da nebi poskidao viruse reinstalacijom sistema.
 
Član
Učlanjen(a)
26.01.2010
Poruka
31
Hvala puno svima na pomoci,i jos jedno pitanjce,,Danas mi je rekao profesor informatike da nemogu antivirusni program obrisati skroz,i kad instaliram drugi antivirusni postoji mogucnost da pane sistem,sad mene zanima da li je to istina i kolika je mogucnost da pane sistem.
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
nije istina imas programcice koji brisu antivirus , samo ti sistem mora biti u safe modu. ima negdje na forumu cim nadjem javim.
 
Član
Učlanjen(a)
26.01.2010
Poruka
31
jel brisem,sve datoteke koje ovaj program prikaze,(u mom slucaju program je avira regcleaner
 
Natrag
Top