Problemi s virusima.

Član
Učlanjen(a)
26.01.2010
Poruka
31
Pozdrav svima,imam par pitanja i problema u vezi virusa.Naime na mom racunaru postoji jedan folder RECYCLER,nalazi se na Local disk D: ali ja ga nemogu naci na toj lokaciji,vidim ga samo na MAGIX Movie edit pro15,(program za editovanje videa) kada kliknem na import tu mi se pojavi i prikazuje da je na D ali ja ga tamo ne vidim.Drugi problem je kada prikljucim na racunar usb stick,telefon preko usb,karticu u citac uglavnom usb memorije,izabacuje mi ogroman broj virusa koji se nalaze na C:/Document and Settings/User/Local settings/temp ali tog foldera local settings nema u racunaru a kamoli temp.A pitanje je koji je najbolji antivirusni program,,i dajte link da skinem,,puno pozdrava svima i molim pomozite,,kako da to sve sredim i koji antivirusni pozzzz:):):)
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
ko ti izbacuje da imas ogroman broj virusa na c , program za editiranje videa i usb nemogu izbacivati podatke o virusima.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
15.04.2010
Poruka
341
nisam ni ja ovo razumio imaju dva foldera Recycle i Recycler tu ima malo razlike
 
Član
Učlanjen(a)
26.01.2010
Poruka
31
ko ti izbacuje da imas ogroman broj virusa na c , program za editiranje videa i usb nemogu izbacivati podatke o virusima. Pa kada ubacim usb stick onda mi pocne izbacivati viruse,,a kad skeniram racunar ne izbacuje mi nist,

nisam ni ja ovo razumio imaju dva foldera Recycle i Recycler tu ima malo razlike
RECYCLER je folder

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

ko ti izbacuje da imas ogroman broj virusa na c , program za editiranje videa i usb nemogu izbacivati podatke o virusima.

Pa kada ubacim usb stick ili bilo koju usb memoriju onda mi izbacuje viruse,a kad skeniram racunar citav,ne izbacuje mi nist,,
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
26.01.2010
Poruka
31
Pa ubacim usb,i otvori se antivirusni i pise detection,i dole pisu opcije delete,deny acess itd,i ja kliknem na delete,ii ono se opet pokaze i tako mogu do ujutru brisati,,a taj folder gdje pise da se nalazi virus uopste ne postoji,,,
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
zapisi ime foldera i onda na start - search - upisi ime foldera i pusti da ga windows sam nadje. on mora da postoji cim ga vidi antivirus
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Ti imas najverovatnije ZoneAlarm, ali on ti ne moze obrisati viruse, ili pak imas Avira Home, koji takodje ne moze obrisati.
Ti na tom USB Flash-u imas Viruse, moras naci neki bolji AV koji ce ocistiti taj flash da ne bi zarazio ceo sistem, probaj sa Avast!-om Pro verzijom (verzija 4.8) ili Anti-Malwarebyte-om ili nekim slicnim njima.
 
Član
Učlanjen(a)
26.01.2010
Poruka
31
Imam Avira Home,ok hvala decki, :)..Sad cu da sjednem pa da to sredim,I jos nesto,koji je najbolji(najjaci) antivirusni program da ga skinem sebi i instaliram.stavite mi link ovde ako nije problem od antivirusnog koji preporucite..
 
Natrag
Top