problem sa zvukom na netu

Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
:)samo se ti smej, lako je tebi ja sam vec tolko smorena da mi je najlakse da cekam na reinstal :)))
Necemo ti dati da reinstaliras sistem.Probaj ovo.U taskbar-u skroz desno trebalo bi da vidis mali crveni zvucnik koji lici na megafon ako ga nevidis ima jedna strelica ,,show hiden icons,, klikni na nju.Onda ces da vidis crveni megafon ,,Realtek HD audio menager udji tu i probaj da nadjes tu nesto korisno.:cool:
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
deinstalirala i instalirala kodeke i sad ne samo da jos uvek nemam zvuk nego nemogu ni jedan player da otvorim za filmove jedino radi winamp i to samo za muziku ...sad je sve sj... ja neznam kako se radi backup pa cu izgleda ipak morati druga da angazujem da sve restartuje...grrr
Ako si instalirala ove kodeke i nisi dirala nista tokom instalacije onda bi sve trebalo da bude u redu.
Jesi li probala system restore?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.08.2009
Poruka
30
za babu

1. trenutno koristim slusalice jer nisu povezani zvucnici jer smo se skoro preselili i treba da ih okacimo (surround 5+1) ali slusalice su ok jer mogu da slusam muziku sa harda
2. outlook mi nije podesen jer ga i nekoristim
3. reinstalirala i instalirala ga toliko puta da sad mogu i zmureci da to uradim,cak mogu pokusati i sa telepatijom:)
4.nisam jos trazila i to cudo:)
imam servis pack 2 XP Professional Version 2002
 
Član
Učlanjen(a)
18.08.2009
Poruka
30
Necemo ti dati da reinstaliras sistem.Probaj ovo.U taskbar-u skroz desno trebalo bi da vidis mali crveni zvucnik koji lici na megafon ako ga nevidis ima jedna strelica ,,show hiden icons,, klikni na nju.Onda ces da vidis crveni megafon ,,Realtek HD audio menager udji tu i probaj da nadjes tu nesto korisno.:cool:

ja to nemam imam samo onaj mali zvucnik za volume control , ili treba da posetim cika doktora za oci uskoro:)
 
Član
Učlanjen(a)
18.08.2009
Poruka
30
Ako si instalirala ove kodeke i nisi dirala nista tokom instalacije onda bi sve trebalo da bude u redu.
Jesi li probala system restore?

te koje si mi poslao ali sad sam se setila da su neki fajlovi ili sta vec - "broken" mozda je u tome fora sto mi sad nista neradi

upravo sam ponovo probala sa basic i full verzijom i nikakav problem nije pokazivalo ali opet nista...ja sam beznadezan slucaj:)

nisam probala system restore ...kako to bese ide ?

kazi dragicka:)...sad mi bs player radi...posle instalacije basic kodeka ...dosd nije...e bar da sam nesto uspela da povratim...yuhuuuu
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
21.10.2009
Poruka
205
Ajd pre System Restore, proveri imaš li folder naziva I386 neđe na kanti??
Možda je skriven, jel' znaš kako se otkrivaju fajlovi??

Sistemske i skrivene fajlove ćete otkriti na sledeći način:
  1. Otvorite Total Commander, kartica Configuration, izaberite Options, u levom
    panelu klik na Display, u desnom panelu čekirajte Show hidden/system files (for experts only!).
    .
  2. Otvorite Windows Explorer, kartica Tools, izaberite Folders Options, kartica
    View, pod Hidden Files and Folder, čekirajte Show hidden files and folders a
    nešto niže, skinite ček sa Hide protected operating system files.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
DA pokusam i ja da se umesam........reinstaliraj Adobe flash,instaliraj K-Lite codec i odradi sve to sa K-Lite codec tweak toolom sa chekiranom opcijom Fix-nonworking system sound koja ti se nalazi u samom codec packu.
Kod:
http://www.free-codecs.com/download/K_lite_codec_pack.htm

Kod:
http://www.softpedia.com/get/Tweak/Video-Tweak/K-Lite-Codec-Tweak-Tool.shtml
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Uz puno uvazavanje mislim da I386 nebi trebalo biti skriven.......i obicno je na lokaciji u sistemu 32 u Windowsu......
kod mene konkretno C:\WINDOWS\system32\spool\XPSEP\i386
 
Član
Učlanjen(a)
18.08.2009
Poruka
30
Ajd pre System Restore, proveri imaš li folder naziva I386 neđe na kanti??
Možda je skriven, jel' znaš kako se otkrivaju fajlovi??

imam ga na nekoliko mesta windows/sistem 32/spool/XPSEP
windows/sistem 32/spool/XPSEP/i386
program files/java/jre6/lib
windows/drive cache
ali sam ja ovo nasla preko pretrazivaca
 
Natrag
Top