problem sa zvukom na netu

Član
Učlanjen(a)
18.08.2009
Poruka
30
Nemoj sada zbog samo zvuka na netu da rusis sistem.Ja koristim mozilu i ako imam problem najvise resavam u Tools-options.Probaj to tools se nalazi kada otvoris google chrome na vrhu gore imas tu opciju.Probaj tu nadji nesto pa podesi.yes3

pregledala sam i tamo ali nisam nista nasla sto bi moglo da se podesi u vezi zvuka...smrc,smrc
 
Član
Učlanjen(a)
18.08.2009
Poruka
30
isprobala sam sve sto ste predlozili ...sada kad ukljucim you tube cuje se nesto ali jako jako tiho nazire se zvuk ali je jako utisan vise kao zujkanje...
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
Jesi li probala iz razlicitih pretrazivaca (opera,mozilla,ie) da vidis kako se oni ponasaju.
Prilikom reinstalacije flash playera jesi li uklonila prethodnu verziju iz kompjutera?
Mozes da probas da deinstaliras kodeke i instaliras najnovije
Kod:
www.free-codecs.com/download/K_lite_codec_pack.htm
, jer je moguce da te oni zezaju.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.08.2009
Poruka
30
deinstalirala i instalirala kodeke i sad ne samo da jos uvek nemam zvuk nego nemogu ni jedan player da otvorim za filmove jedino radi winamp i to samo za muziku ...sad je sve sj... ja neznam kako se radi backup pa cu izgleda ipak morati druga da angazujem da sve restartuje...grrr
 
Član
Učlanjen(a)
21.10.2009
Poruka
205
Nisi trebala kodeke da diraš...bar po meni!!

Ajde ponovo uradi ono što sam ti predložio, ali kompletan spisak da prekopiraš
ne samo što ti je vidljivo!!
Kad to uradiš i sistem se podigne, proveri zvuk.
OndaK proveri da li imaš msacm32.drv pod C:\WINDOWS\system32\, pa javi!!

Kad si ga veČ sjeb..la, sad se bar možemo sigrati, reinstal ti ne gine :lol:!!


p.s. koji servis pak imaš i kad si instalirala IE8??
 
Član
Učlanjen(a)
18.08.2009
Poruka
30
:)samo se ti smej, lako je tebi ja sam vec tolko smorena da mi je najlakse da cekam na reinstal :)))
 
Član
Učlanjen(a)
18.08.2009
Poruka
30
opet sam uradila ono sto si rekao i to i sad kao i onda ne samo ono sto vidim :) ali NARAVNO nista...ako dosad niste imali priliku da se na netu susretnete sa zenom na ivici nervnog sloma , ovo vam je jedinstvena prilika :))), i imam onaj drv mrv kako vece se zove:), i sad i pre kad sam proveravala...SAMO STO SA NEMOGU NI FILMOVEEE DA GLEDAAAM :)))... i jos jedno pitanje ...dali postoje ovde neki smajlic koji izrazava smeh ali histerican:)))

ps. neznam kad sam instalirala IE 8 jos ranije a nemam pojma sta je servis pak:)
 
Član
Učlanjen(a)
21.10.2009
Poruka
205
:lol: :lol:
Šta misliš da Ja nemam problema?
Evo već dva meseca se akam sa štampačem, al' neČu da Gi obaram :lol:!!

Sad definitivno mogu da ti kažem da su ovi iz MS-a nešto zasrali, a još
nisu otkrili šta, pošto su rešenja raznorazna...da ne poveruješ!!

Evo ti neka, a tebe ništa ne košta da probaš!!

  1. Prvo najgluplje, proveri u koju si rupu turila zvučnike!!
  2. Probaj da izđeš na net preko Outlook Express-a 2002.
  3. Reinstaliraj Adobe Flash Player (za UnInstall, za Install).
  4. I za kraj sfc /scannow (o tome kasnije i ako imaš folder I386 neĐe na kanti).

Probaj prvo ovo pod 3. ali pre korišćenja alatke za deinstalaciju, pozatvaraj sve otovrene prozore!!


A da, koji SP imaš, proveriš tako što na ikonu My Computer klikneš desnim
mišem i izabereš opciju Properties, pa karticu General...tu su ti osnovni podaci o kanti!!

Zaboravih da dodam, gomilanje raznoraznih kodeka i prčkanje Šnjima,
upravo može da prouzrokuje probleme koje spominješ!!
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top