Problem sa ulaskom na net

Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
98
Pa ima vec vise od godinu kako sam kupio novo kuciste, i nisam jos nikako rusio i ponovo dizao sistem.

Skenirao sam komp sa Malwarbytes-om i nasao je 1028 (mozda i malo vise) tih "malih vragova". :D Precistio sam komp, ali i dalje se isto desava kad otvorim Operu.
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Skenirao sam komp sa Malwarbytes-om i nasao je 1028 (mozda i malo vise) tih "malih vragova". :D

vrvkp1.jpg




Dali ti koristis anti-virus program i gde ih pokupi toliko?wacko2
 
Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
98
Da, koristim. Otkud ja znam gdje sam ih pokupio. Do malo prije nisam ni znao da ih ima toliko. Ali to je manje vazno, znas li kako rijesiti ovaj moj problem?
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Brate,sta mislis sta su oni sve pocistili iz sistema i koliko su dugo tu bili?
Moj drugarski savet ti je da reinstaliras sistem.
pozz
 
Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
98
Ne znam koliko su dugo bili - pitaj njih. :D Slm se, pa izgleda da cu morati reinstalirati sistem, nema mi druge.
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Necu ih ja pitati,ti ih pitaj pa mi javi,tebi su napravili karambol ;)
Ja imam racunar od 1986.god. i NIKADA mi se nije desilo da rusim sistem zbog virusa,jedino kada hocu da glumim majstora pa cackam nesto po sistemu i onda - good bay.
Znas ono:"Ala ga je opravio,svaka mu cast" :)
 
Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
98
Haha.. Oke, pitacu ih pa cu ti javiti sta su rekli. :D
A cuj, i moj bi komp bio tako ocuvan da sam se sjetio prije potraziti pomoc u vezi zastite. :)
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Kolega,pa zasto smo tu ako ne da pomognemo jedni drugima,razmena iskustava,misljenja,znanja...
Slobodno se seti i pitaj yes3

Ma nemam ja isti racunar tolike godine,nego ti kazem da ninajednom nisam rusio sistem zbog virusa :butgcher:
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
198
Number a posle reinstalacije instaliraj neki drugi antivirus posto ti ovaj zabusava za sve pare :)
 
Natrag
Top