Problem sa ulaskom na net

Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
98
Najcesce koristim Operu, i kada kliknem na ikonu, umjesto da mi otvori pocetnu stranicu, izadje mi tekst "404 Not Found", ispod toga povucena crta i ispod crte pise sitno "nginx". Mogu ici jedino na stranice za koje sa napravio precice kao npr. fb, yt, forumi koje koristim i tako. Ostalo sta god ukucam bude to sto sam vec napisao. Zna li iko koji je problem i kako ga rijesiti?
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Jesi li probao da promjenis pocetnu stranicu ,sta se desava kad u adress baru kucas npr google.com ?
 
Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
98
@2dulle, kad ukucam google.com, desi se isto kao i kad otvorim Operu.

@n3m3sis, vec sam je reinstalirao i isto se desava.
 
Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
98
Ostali rade normalno, samo sto su sporiji od Opere. Internet Explorer je totalno spor, a Google Chrome onako.. Kada je poceo zezati, kociti i tako to, presao sam na Operu i nekako mi se najbolje cini od svih, ali eto sad me to zeza.
 
Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
98
Mozda je ovo glupo pitanje, (ali ko pita ispane glup 5 minuta, ko ne pita ostane glup za cijeli zivot): znam da ne valja imati istovremeno pokrenuta 2 ili vise antivirusa. E, pa da li ne valja istovremeno imati i pokrenut antivirus i tako neki program za ciscenje malwara?
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
niko nije glup ako pita, vazno je pitati i nauciti.

malwarebytes radi paralelno sa svakim antivirusom, slobodno ga instaliraj i preskeniraj komp, usput, kad si zadnji put reinstalirao komp?
 
Natrag
Top