Problem sa uklanjanjem sifre na windowsu 10!

Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Na Win.10 skoro uradio.I radi sve kako treba.Nema logovanja.Garant.
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Ma ne radi kod mene slika ti lepo pokazuje da ne radi netplwiz još od druge verzije Windowsa 10 ni sa administratorskim pravima niti bez slika ti pokazuje bre... UAC il kak se zvaše je ugašen uvek ga gasim...
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Reinstalirao sam Win.10,bar 5 puta za pola godine.Bio mi je prvo Pro,pa Enterprise.Taj Enterprise radio kratko vreme bez bagova,pa poceo da baguje kao lud.Njega sam preinstalirao bar 3 puta i skoro sam uradio Win 10 Pro i odmah po instalaciji prvo sto uradim to je da izbacim logovanje,jer ioavako sporo pali OS.Pred novu godinu sam uradio reinstalaciju i otkacio logovanje sa "netplwiz"komandoma i evo radi OS bez logovanja.U redu je sto kazes da kod tebe nece,ali si prvo rekao da je to vise nemoguce uraditi sa tom komandom,kao i Hyper,a i on nije u pravu jel to radi.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.118
Reinstalirao sam Win.10,bar 5 puta za pola godine.Bio mi je prvo Pro,pa Enterprise.Taj Enterprise radio kratko vreme bez bagova,pa poceo da baguje kao lud.Njega sam preinstalirao bar 3 puta i skoro sam uradio Win 10 Pro i odmah po instalaciji prvo sto uradim to je da izbacim logovanje,jer ioavako sporo pali OS.Pred novu godinu sam uradio reinstalaciju i otkacio logovanje sa "netplwiz"komandoma i evo radi OS bez logovanja.U redu je sto kazes da kod tebe nece,ali si prvo rekao da je to vise nemoguce uraditi sa tom komandom,kao i Hyper,a i on nije u pravu jel to radi.
Zasto ti uopste postavljas sifru prilikom instalacije windowsa jer se to uopste ne mora postavljati?
 
Natrag
Top