Problem sa uklanjanjem sifre na windowsu 10!

Član
Učlanjen(a)
20.05.2013
Poruka
244
Trebalo bi da bude jednostavno al nije ...mozel pomoc oko uklanjanja sifre sa windows 10 ..pocetna sifra pri logovanju u windows 10... ...pokusavao sam nesto ali ne ide svud ima problema uvek nesto fali...evo slika...na windows hello pin prva slika samo ovo pise ...nista vise..a pokusavao sam na ono netplwiz..na drugoj slici nema one opcije za cekiranje..u cemu je problem..probao sam kod drugara on ima tu opciju i kad je otcekirao...sifra je ostala ..odjednom mu se pojavila dva naloga...kad se uloguje na windows..i ima sifra ..i iako je otcekirana opcija...AKO MOZE POMOC...
 

Prilozi

  • Screenshot_9.jpg
    Screenshot_9.jpg
    12,2 KB · Pregleda: 15
  • Screenshot_10.jpg
    Screenshot_10.jpg
    19,1 KB · Pregleda: 17
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
To sa netplwiz više ne radi izbacili su tu opciju ali postoji nešto što se zove Autologon za automatski ulazak u windows bez da svaki put ukucavaš šifru. Poenta je prvo da znaš šifru Windowsa ne pin koju ukucaš u autologon i sam će ti se ulogovati. Ako si zaboravio na šifru ondak samo Strelec Boot disk.
AUTOLOGON
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Radi netplwiz,pre 15-ak dana reinstalirao Win.10 i sa netplwiz izbacio logovanje.
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2011
Poruka
460
MS previše preteruje u izmišljanju, tj. dupliranju alata koje već ima još od najstarijih verzija win-a. To izmišljanje tople vode i rupe na saksiji ima samo jednu posledicu: zbunjivanje korisnika.

Control Panel -> Administrative Tools
Desni klik na Computer Management -> Run as administrator -> Local Users and Groups -> Users
Desni klik na željenog user-a -> Set Password... -> Proceed
Za brisanje password-a ostaviti prazna polja i kliknuti na OK.

Ova procedura UVEK radi i to na svim verzijama win-a NT generacije (NT, XP, 7+).
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Ma radi,negi ti nesto neuradis dobro.
Imaš li ti sliku. Netplwiz ne radi slika ti lepo pokazuje. Pre je stojao kvadratić za potvrdu sada ga nema. I to ne radi već odavno sa novijim verzijama. Doduše više to ni ne koristim imam drugi alat za to.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Udjes u "RUN" ukucas malim slovima "netplwiz',ides na OK,kada izadje sledeci prozor,destikliras"Users must enter...............",ukucas lozinku,pa je potvrdis,pa Apply i OK.Rastartuj komp ili lap,sta vec imas i pokrenuce ti OS bez logovanja.
 
Natrag
Top