Problem sa Rapidshare

Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
Sve je to politika rapishare da bi postali njihovi premium korisnici.Prave ogranicenja za free korisnike da bi oni koji placaju mogli da imaju dobru uslugu.
 
Član
Učlanjen(a)
01.08.2009
Poruka
15
Kao prvo, srecna Nova godina Svim clanovima ovog foruma.

Inace bas htedoh da kazem isto sto je i Rime rekao.

Nadajmo se da ce se vratiti na stari rezim free usluge, mada nije preskupa ni
pretplata. Ja trenutno uplacujem 8e mesecno, tako da radi super, mislim da
vredi, pokusajte ako Ste u mogucnosti, necete se pokajati.

:)
 
Član
Učlanjen(a)
07.11.2009
Poruka
335
Prijatno pa ko zna kad...

Unfortunately right now our servers are overloaded and we have no more download slots left for non-members. Of course you can also try again later.
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
RapidShere Plus 3.1 je zakon. evo skida rarove bez obzira na sve.
nedam pare bre a i da imam odakle mi
 

CvC

Član
Učlanjen(a)
03.05.2009
Poruka
8
e a jel se vama desava da vam brzina stalno skace i pada??? ali popripicno... meni recimo nekad bude 300, pa posle par sekundi 20kb/s, pa posle 200 ili 400kb/s... koristim jdownloader i ranije mi se to nije desavalo... a pre nekih nedelju dana mi je skidao cak 5mb/s, skoro 6, a moj download je max 1mb/s -.-... sta je bre sa ovim rapidom, prolupali malko hahhahaha...


da, nemam premium, tako da nzm uopste kako mi skida 300kb/s, a kamoli da je dostigao 5mb/s... hahahha
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
meni se to svremena na vreme desava ali se ne sekiram tj nebrinem. nekad je velika guzva u saobracaju tako da ....
 
Član
Učlanjen(a)
02.01.2010
Poruka
9
I ja imam isti problem sa rapidom ,kako sam cuo rapid je preopterecen pa te zato uslovljavaju sa dodatnih 2 min, tako stite clanove koji imaju premium nalog.
 
Učlanjen(a)
10.10.2009
Poruka
17
i ja imam isti slucaj isto pise error! i mislim da je sve to njihova politika! ko ih sljivi ima i drugih download posluzitelja!
 
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
306
Narode, i ja sam Free i skidam najviše sa RS po ceo dan it o USDownloader-om. On skine, pa broji, pa opet skida i tako dalje. Desi se da promaši, pa ga kasnije vratim na promašaj i on ga skine. Dešava se da u određeno doba dana uspori ili sasvim zakoči po nekoliko sati, ali to je čini mi se do RapidŠera i kasnije nastavi normalno. Dešavalo se da šlajfuje i po nekoliko dana, ali posle nastavi. U svakom slučaju, ako je do programa, preporučujem USDownloader. Kod mene radi. Naravno jurio sam i Provajdera da mi pomogne i za IP atresu i tako to.
 
Član
Učlanjen(a)
15.09.2009
Poruka
6
najbolje da si nabaviš premium...uzmete ti i neki kolega popola godinu dana i to je to...
 
Natrag
Top