Problem sa prikazom nelegalnog softvera win 7

Član
Učlanjen(a)
03.01.2013
Poruka
55
Koristim gore navedeni problem kada ukljucim komp pokazuje mi da je verzija windows 7 nelegalna i screesaver je crn sa prikazom ikonica.Ima li neko ideju kako se resiti ove napasti?Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Kupi originale i nećeš imati takvih problema ovako...
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Koristim gore navedeni problem kada ukljucim komp pokazuje mi da je verzija windows 7 nelegalna i screesaver je crn sa prikazom ikonica.Ima li neko ideju kako se resiti ove napasti?Hvala

Skini windovs aktivator Windovs 7 extreme loader 3.50 i njime aktiviraj!
 
Član
Učlanjen(a)
04.11.2009
Poruka
52
Koristim gore navedeni problem kada ukljucim komp pokazuje mi da je verzija windows 7 nelegalna i screesaver je crn sa prikazom ikonica.Ima li neko ideju kako se resiti ove napasti?Hvala
bultoni,ako Ti je bio pre aktiviran onda si pokupio sa update windowsa7 KB 971033 a to ponistava validnost i aktivaciju windowsa 7...
klikni START/na COMPUTER klikni DESNIM/pa na PROPERTIES
image.jpg

image.png

image.png

----------E sad kad si taj KB 971033 obrisao,ides da ponistis aktivaciju od pre :
sa ove stranice (samo pokreni pa ces skinuti jedan mali programacic)
MBR Regenerator v4.5 :
Download Page - Josh Cell Softwares

sad kad si ga skinuo,odgledaj video(videces lako je i brzo) :
OD 1,30 sekundi odatle gledaj :
MBR Regenerator v.4.5 - The Professional Windows Fix Tool - YouTube
e sad si kao da si instalirao svez sistem,kao da nije nikad bio aktiviran...

--------E sad pristupi aktiviranju :

Windows Loader v2.2.1 :
HideRefer.com Anonym Link
--- I SAD CISTO DA PROVERIS DALI SI USPEO :
klikni START/na COMPUTER klikni DESNIM/pa na PROPERTIES i tu skroz dole vidi dali pise dali je aktiviran ( ALI MORA SAD BITI)
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2012
Poruka
264
acaportir,mala digresija;prije aktiviranja Windows Loadera isključiti AV.Prije preuzimanja update-a pažljivo provjerim da li mi nudi KB 971033 al ga kroz nešto opet"uvali".
 
Član
Učlanjen(a)
04.11.2009
Poruka
52
acaportir,mala digresija;prije aktiviranja Windows Loadera isključiti AV.Prije preuzimanja update-a pažljivo provjerim da li mi nudi KB 971033 al ga kroz nešto opet"uvali".
Slazem se u potpunosti sa tobom...ali ima slucajeva kad "neko" samo klikne na install updates a nepogleda sta instalira(imao sam takvih drugara0..pa sam na ovaj nacin kao sto sam gore napisao resavao slucajeve...samo sto se nas ovde drug bultoni nista nejavlja
da nam kaze sta je uradio.
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2012
Poruka
264
obavezno prelistam sva ponuđena ažuriranja al nikako da provalim kroz koju zakrpu ipak se provuče i KB 971033.jesi li ti možda skužio?
 
Član
Učlanjen(a)
05.10.2010
Poruka
113
Evo ispravnog linka za preuzimanje Loadera by Daz verzija 2.2.1. Is iskustva znam da loader bez problema radi, čak i kada je instaliran updade KB 971033.

Kod:
[URL="http://forums.mydigitallife.info/threads/24901-Windows-Loader-Current-release-information"]Windows Loader - Current release information[/URL]

Preuzmi, instaliraj kao administrator i restartuj računar. Trebalo bi da radi.
 
Natrag
Top