Problem sa jutjubom

Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Kompjuter mi je stariji model, kupljen 2006 godine. Nekad je jutjub normalno radeo, odgledao sam bio celu seriju Vratiće se rode bez problema. Sad kad gledam jutjub kompjuter se sam restartuje ili ukoči slika i zvuk pa moram da restartujem. Ponekad radi normalno ali retko kad. Primetio sam da kad se odjavim sa jutjuba i gledam nešto onda za nijansu manje koči slika i zvuk. Majstor mi je rekao da nemože da se instalira Windows 7 zato što mi je kompjuter stariji model. Kad bi ponovo instalirao Windows XP da li bi normalno radeo jutjub?
Na tom kompu,lako moze da se instalira Win.7 64 bit-a.Kao sto sam napisao,mozda treba malo vise memorije.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.134
Zasto mislite da moze Win 7 kada se ne zna ni koji je procesor u pitanju niti koliko ram memorije ima?
Ne bi me čudilo da je 512 ddr1 memorija i prastari hdd od 80GB, a da je procesor amd athlon sa 512 kesa.
 
Učlanjen(a)
22.09.2010
Poruka
36
Sad imam još jedan problem.
Ispod videa na jutjubu neće da otvori komentare.
Neznam šta bi moglo da bude sa komentarima na jutjubu.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Pregledaj dobro podesavanja.Ako je Chrome,treba da izvrsis prijavljivanje i mislim da ces uz put dobiti i "Komentare"
 
Učlanjen(a)
28.12.2011
Poruka
181
Zasto mislite da moze Win 7 kada se ne zna ni koji je procesor u pitanju niti koliko ram memorije ima?
Ne bi me čudilo da je 512 ddr1 memorija i prastari hdd od 80GB, a da je procesor amd athlon sa 512 kesa.
Tako je, jos uvijek ne znamo sta je ispod. Samo pretpostavke. Moj laptop je iz 2009/10 sa dual core 2,1, 4 gb ram ddr2 i na njemu je dosla vista instalirana. Win7 je poslije viste dosao, koliko se sjecam.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Jeste,ali je mogao bez problema da se instalira, ili nadogradi na XP.T.J na te masine starije od OS-a.Inace zvanicna verzija Win.7 SP2 je izasao 2009-e,a prva verzija je izasla ranije.
 
Natrag
Top