Član
Učlanjen(a)
07.12.2011
Poruka
460
Радо бих ја то учинио кад би имало шта да се чекира.
Није ми јасно зашто се тај проблем појавио кад га пре оних антиддос мера није било, и не знам како да га решим.

Problem se pojavio verovatno zato što je program tako koncipiran. Ako mu je neki forum trenutno nedostupan, on će ga ukloniti (?).
A možda negde u njegovim opcijama postoji neka stavka koja isključuje takvo ponašanje?

Kahmm, deluje mi da je taj program pomalo krut, tj. nefleksibilan.
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
494
Ишао сам тамо, за сада сам претраживао проблеме других. Очекивао сам да ће овде да се јави неко од администрације овог форума, пошто је проблем само са овим форумом. Но, међутим, или овде то никог не занима, или нас нема довољно са тим проблемом.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2011
Poruka
460
... пошто је проблем само са овим форумом.
Da, ako se pristupa preko tapatalk-a.
Ne, ako se pristupa preko web browser-a.

... или овде то никог не занима,
Možda. Ne znam.
Ono što znam da je moguće uraditi, je to da se isključi usluga Cloudflare. Ali, posle prvog ddos napada forum bi momentalno pao na neodređeno vreme.

Sve u svemu, to je izbor manjeg smrada između dva go..., a tapatalk (između ostalog i zbog "čudne" koncepcije rada) postaje kolateralna šteta.
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2011
Poruka
460
Да си мало пажљивије читао видео би да је у питању приступ преко тапатока.

Uvek se trudim da pažljivo čitam, ali moguće je da nekada previdim suštinu.
Razumeo sam da je u pitanju tapatalk i sve vreme njega komentarišem, tako da mi nije jasan tvoj odgovor.
 

tcp

Član
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
19
Hajde ovako da pojasnimo.
Pratim pojedine teme iz više od 20 foruma i sama agregacija tih foruma u jednu aplikaciju, uniformnost pristupa i ušteda vremena (zamisli da otvaraš 20 foruma posebno), optimizovana za pristup sa mobilnog itd. - meni znači, a ako vam ne znači - niko vam ne brani da preskočite reply.

Da li uopšte nekom radi tapatalk app sa serbianforumom ?
 
Učlanjen(a)
26.08.2014
Poruka
11
Hajde ovako da pojasnimo.
Pratim pojedine teme iz više od 20 foruma i sama agregacija tih foruma u jednu aplikaciju, uniformnost pristupa i ušteda vremena (zamisli da otvaraš 20 foruma posebno), optimizovana za pristup sa mobilnog itd. - meni znači, a ako vam ne znači - niko vam ne brani da preskočite reply.

Da li uopšte nekom radi tapatalk app sa serbianforumom ?
Kaj mene ne raboti nekolku meseci.
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
494
Hajde ovako da pojasnimo.
Pratim pojedine teme iz više od 20 foruma i sama agregacija tih foruma u jednu aplikaciju, uniformnost pristupa i ušteda vremena (zamisli da otvaraš 20 foruma posebno), optimizovana za pristup sa mobilnog itd. - meni znači, a ako vam ne znači - niko vam ne brani da preskočite reply.

Da li uopšte nekom radi tapatalk app sa serbianforumom ?
Недељу дана се нико не јавља, значи ником не ради.

Код мене не ради памћење логовања, чим искључим тапаток као да сам се излоговао, следећи приступ форуму морам опет да се улогујем. Не нуди опцију 'запамти ме' приликом логовања. И то је проблем само са овим форумом, од како је почело смарање са аутобусима.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top