Učlanjen(a)
16.05.2011
Poruka
274
kako da resim problem serbianforuma na tapatalk app ??? ne mogu uopste da citam diskusiju, samo napise nemam prava da pristupim diskusiji
 

tcp

Član
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
19
takođe ne mogu da pristupim forumu iz tapatalka. Što je još gore uradio sam unfollow za serbianforum u tapatalk i sada ga i uopšte ne mogu vratiti nazad
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
494
И мени се исто дешава. Једино што сам успео је да на првом менију, где су сви форуми, ниже почињу теме, отворим једну од тема (ту дозвољава) и изаберем да коментаришем. Онда ми понуди да се пријавим на форум.
Чим затворим тапаток, логовање на овај форум и праћење овог форума се избрише, и после јово наново.
Писао сам о овоме пре пар седмица, али нико не реагује.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.109
Ne koristim tapaltak i sve mi savrseno radi. Sto ste zapeli, tapaltak pa tapaltak. Ko da vam od te aplikacije egzistencija ovisi.
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2011
Poruka
457
Чим затворим тапаток, логовање на овај форум и праћење овог форума се избрише, и после јово наново.

Da li si čekirao stavku "Ostanite prijavlјeni"? To je jedini način na koji forum "utiče" na sesiju prijave. Onog trenutka kada se program zatvori, "Ostanite prijavlјeni" više ne funkcioniše. Ako želiš da si i posle zatvaranja/startovanja programa prijavljen na forum, tada ćeš to morati rešiti na nivou samog programa tapatalk-a.
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
494
Радо бих ја то учинио кад би имало шта да се чекира.
Није ми јасно зашто се тај проблем појавио кад га пре оних антиддос мера није било, и не знам како да га решим.

Ne koristim tapaltak i sve mi savrseno radi. Sto ste zapeli, tapaltak pa tapaltak. Ko da vam od te aplikacije egzistencija ovisi.
Ти, буразеру, ако не користиш, нико те не чачка због тога. И нико ти не пребацује кад имаш неки проблем зашто хоћеш да га решиш.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.109
Радо бих ја то учинио кад би имало шта да се чекира.
Није ми јасно зашто се тај проблем појавио кад га пре оних антиддос мера није било, и не знам како да га решим.


Ти, буразеру, ако не користиш, нико те не чачка због тога. И нико ти не пребацује кад имаш неки проблем зашто хоћеш да га решиш.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока

U pravu si, čačkaj ga eto.
 
Natrag
Top