Problem sa dizanjem sistema ili .....?

Član
Učlanjen(a)
20.05.2013
Poruka
244
Ne znam o cemu se radi kao po obicaju pa mi treba pomoc kao i uvek.Ukljucim komp windows 10 je u pitanju,izadje prvo ona slika de pise kako uci u bios
,posle 2 il 3 sekunde pojavi mi se plav ekran na kojem pise neka greska sto se vidi na donjoj slici, i sa mogucnoscu nekih opcija.Mozda bi i nesto probao da mi komp vidi tastAturu al je ne vidi.Ubacivao sam u sve usb portove,i napred i pozadi al ne vidi tastaturu,dok recimo misa i dzojstik nadje tj.radi i napred i pozadi.Moze li neko da mi kaze po ovoj slici dal je veci kvar,riknule memorije,il hard diskovi ili ti sta vec drugo il je samo u pitanju sistem.Kako resiti problem sa tastaturom..zasto ne vidi a misa i dzojstik vidi?20180614_134924.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
29.08.2009
Poruka
37
Ne znam o cemu se radi kao po obicaju pa mi treba pomoc kao i uvek.Ukljucim komp windows 10 je u pitanju,izadje prvo ona slika de pise kako uci u bios
,posle 2 il 3 sekunde pojavi mi se plav ekran na kojem pise neka greska sto se vidi na donjoj slici, i sa mogucnoscu nekih opcija.Mozda bi i nesto probao da mi komp vidi tastAturu al je ne vidi.Ubacivao sam u sve usb portove,i napred i pozadi al ne vidi tastaturu,dok recimo misa i dzojstik nadje tj.radi i napred i pozadi.Moze li neko da mi kaze po ovoj slici dal je veci kvar,riknule memorije,il hard diskovi ili ti sta vec drugo il je samo u pitanju sistem.Kako resiti problem sa tastaturom..zasto ne vidi a misa i dzojstik vidi?Pogledajte prilog 107394

CMD> bootrec /scanos

CMD> bootrec /rebuildbcd

CMD> bootrec /fixmbr

CMD> bootrec /fixboot
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top