Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Problem sa dizanjem sistema ili .....?

• Začetnik teme nenad77100
  • Datum pokretanja
nenad77100

nenad77100

Član
Ne znam o cemu se radi kao po obicaju pa mi treba pomoc kao i uvek.Ukljucim komp windows 10 je u pitanju,izadje prvo ona slika de pise kako uci u bios
,posle 2 il 3 sekunde pojavi mi se plav ekran na kojem pise neka greska sto se vidi na donjoj slici, i sa mogucnoscu nekih opcija.Mozda bi i nesto probao da mi komp vidi tastAturu al je ne vidi.Ubacivao sam u sve usb portove,i napred i pozadi al ne vidi tastaturu,dok recimo misa i dzojstik nadje tj.radi i napred i pozadi.Moze li neko da mi kaze po ovoj slici dal je veci kvar,riknule memorije,il hard diskovi ili ti sta vec drugo il je samo u pitanju sistem.Kako resiti problem sa tastaturom..zasto ne vidi a misa i dzojstik vidi?

G

galovaca

Član
Ne znam o cemu se radi kao po obicaju pa mi treba pomoc kao i uvek.Ukljucim komp windows 10 je u pitanju,izadje prvo ona slika de pise kako uci u bios
,posle 2 il 3 sekunde pojavi mi se plav ekran na kojem pise neka greska sto se vidi na donjoj slici, i sa mogucnoscu nekih opcija.Mozda bi i nesto probao da mi komp vidi tastAturu al je ne vidi.Ubacivao sam u sve usb portove,i napred i pozadi al ne vidi tastaturu,dok recimo misa i dzojstik nadje tj.radi i napred i pozadi.Moze li neko da mi kaze po ovoj slici dal je veci kvar,riknule memorije,il hard diskovi ili ti sta vec drugo il je samo u pitanju sistem.Kako resiti problem sa tastaturom..zasto ne vidi a misa i dzojstik vidi? Pogledajte prilog 107394

CMD> bootrec /scanos

CMD> bootrec /rebuildbcd

CMD> bootrec /fixmbr

CMD> bootrec /fixboot

Poslednja izmena od urednika: