Problem pokretanje Windows 7

VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
2.384
Pozdrav prije svega.
Na jednom kompjuteru imam problem prilikom paljenja 'HP dc7800 procesor 2x2.66,4 gb ram DDR2 hdd 200 gb grafika integrisana 256 mb ".Kad kliknem start dugme i podje podizanje OS sve je ok dok ne dodje do momenta koji cu pokazati na slici"ovaj kad se formira logo.Tu usporeno radi i treba mu neko vrjeme da taj momentat predje.Kada se OS podigne sve je ok nema kocenja nema problema.Znaci problem je samo prilikom paljenja.Sta bi moglo biti.Probao sam restart biosa,zamjena HDD,zamjena radne memorije cak i procesor drugi sam stavio.Navodim da to i nije bas pri svakom paljenju kompjutera nego se desava jedom recimo u 3-4 paljenja.
1zef23d.jpg
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2012
Poruka
25.191
Pozdrav prije svega.
Na jednom kompjuteru imam problem prilikom paljenja 'HP dc7800 procesor 2x2.66,4 gb ram DDR2 hdd 200 gb grafika integrisana 256 mb ".Kad kliknem start dugme i podje podizanje OS sve je ok dok ne dodje do momenta koji cu pokazati na slici"ovaj kad se formira logo.Tu usporeno radi i treba mu neko vrjeme da taj momentat predje.Kada se OS podigne sve je ok nema kocenja nema problema.Znaci problem je samo prilikom paljenja.Sta bi moglo biti.Probao sam restart biosa,zamjena HDD,zamjena radne memorije cak i procesor drugi sam stavio.Navodim da to i nije bas pri svakom paljenju kompjutera nego se desava jedom recimo u 3-4 paljenja.
1zef23d.jpg
skeniraj sa TuneUp Utilities i trebao da resi tvoj problem..pozz
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
2.384
Najvise lici na neki los drajver, jer win u tom trenutku najverovatnije podize drajvere za uredjaje i windows servise...
Kada pocinje da formira logo bukvalno kao puz ide mic po mic dok ga ne formira cim predje tu fazu sve ok.Hvala za misljenje pokusacu da poskidam sve drajvere sa maticne stranice.Ako jos neko ima predlog misljenje rado cu prihvatiti.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.330
Oce to ponekad zbog gtaficke kartice.Probaj samo izvuci grafiku,pa vrati,normalno treba komp da je iskljucen.Posle toga upali.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
2.384
Za nepovjerovati zamjenim misa sa kojim sam sve do sad radio,kontam kad sam sve mjenjao hajde i misa i vidi cuda sve radi ko sat sve se pali kao nekada radi normalno.Hvala za vase odvojeno vrijeme i savjete.Mjenjao sam sve i svasta kao sto sam naveo evo sve se svelo da je obicni mis bio sav moj problem.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
+-+-+-+-+-+-+ +-+-+-+ +-+-+-+-+ +-+-+ +-+-+-+-+-+-+-+-+-+ +
|P|r|o|b|a|j| |t|o|g| |m|i|s|a| |i|z| |z|e|z|a|n|c|i|j|e| |n|a| |d|r|u|g|o|m|
+-+-+-+-+-+-+ +-+-+-+ +-+-+-+-+ +-+-+ +-+-+-+-+-+-+-+-+-+ +
+-+-+-+-+-+-+-+-+ +-+-+ +-+-+-+-+-+-+ +-+-+ +-+-+ +-+-+ +-+
|r|a|c|u|n|a|r|u| |d|a| |v|i|d|i|m|o| |d|a| |l|i| |c|e| |i| |o|n|d|e| |d|a|
+-+-+-+-+-+-+-+-+ +-+-+ +-+-+-+-+-+-+ +-+-+ +-+-+ +-+-+ +-+
+-+-+-+-+-+-+-+
|z|a|f|r|k|a|v|a|.|
+-+-+-+-+-+-+-+
 
Učlanjen(a)
30.03.2014
Poruka
968
Da ne otvaram novu temu, posto je problem pokretanje sistema. Maloprije mi izbaci neku gresku. Prvo je pisalo da nesto promijenim u Biosu, ali nisam se bas snasao s tim. Poslije mi je izbacilo ovu poruku koja je u prilogu. Je li moguce da je problem sto sam prilikom ukljucivanja laptopa ubacio miš? Jedino mi to pada na pamet, dosad je svw normalno radilo.
 

Prilozi

  • Screenshot_20200520-141729_Gallery.jpg
    Screenshot_20200520-141729_Gallery.jpg
    55,5 KB · Pregleda: 16
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.330
Spominju se virusi u OS-u i neka greska u Hard drive.Raskaci misa,pa ako ti se podigne OS,tek onda prikljuci misa,da ti se prijavi kao novi Hard Drive.I normalno preskeniraj OS.
 
Učlanjen(a)
30.03.2014
Poruka
968
Ma pokusavao sam i bez misa i sa drugim misem, pokusao i onu opciju system repair ali ni to ne pomaze.
 
Natrag
Top