Problem greška 0xc00007b

Član
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
191
Pozdrav ljudi, naime dobro poznat problem mi se pojavljuje. U pitanju je windows 10 64bit.
E sad probao sam sve i svašta i dobrim dijelom uspjeo riješiti problem. Ali sad ono što mi se nikad pre nije događalo naime sve druge igre rade normalno osim PES 2017 koji izbacuje ovu grešku. I onda kad zamjenom nekih dll fajlova uspjednem riješiti da PES proradi greška se javlja na GTA V i još nekim drugim igrama koje su do tada radile.
I sad ima li ko kakvo rješenje da ih na neki način uskladim da sve rade :D
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Pozdrav ljudi, naime dobro poznat problem mi se pojavljuje. U pitanju je windows 10 64bit.
E sad probao sam sve i svašta i dobrim dijelom uspjeo riješiti problem. Ali sad ono što mi se nikad pre nije događalo naime sve druge igre rade normalno osim PES 2017 koji izbacuje ovu grešku. I onda kad zamjenom nekih dll fajlova uspjednem riješiti da PES proradi greška se javlja na GTA V i još nekim drugim igrama koje su do tada radile.
I sad ima li ko kakvo rješenje da ih na neki način uskladim da sve rade :D

Pa to ti je lako resiv problem vratis Win 7 i nema vise gresaka!:D
 
Član
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
191
Ma ne znam koji tacno fali. Cak sta vise mislim da ih sad ima i viska :) jer sam dodavao i kopirao dosta njih sto sam nalazio po netu kao rjesenje. I sad je dobar dio i rijesen ali me zeza sto ne mogu uskladiti da PES radi sa ovim ostalim igricama, i onda i kad uspjednem njega pokrenuti onda one druge nece i izbacuje istu gresku.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Kad ubacujes te .dll fajlove, ubaci ih direkto u folder gde se nalazi igra i onda nemas komplikacija. Znaci ne u System32, nego u sam folder igre gde je .exe. Experimentisi ...
 
Natrag
Top